Як позбутися від фарби на волоссі. смивка фарби волосся господарським милом.

Жінки завжди прагнуть до краси. Бажаючи бути ще невідпорним, вони часто експериментують із зовнішністю, особливо з волоссям. Зміна кольору волосся - це ще й підсвідоме бажання додати в своє життя яскравості і позитиву. Але не завжди відтінок після фарбування виходить таким, який був запланований. Особливо це стосується тих випадків, коли образ змінюється радикально. Що ж робити в такій ситуації?
Інструкція
1
Як позбутися від фарби на волоссі і виправити відтінок після невдалого експерименту? Все залежить від того, що саме вас не влаштовує. Якщо ви невдало знебарвилися і отримали в результаті руді або жовті волосся, то тут вихід один - пофарбувати їх м'якою безаммиачной фарбою. Колір фарби для знебарвленого волосся слід вибирати на тон світліше бажаного відтінку, так як він може вийти більш насиченим. Знебарвлені волосся порожні всередині, лусочки їх відкриті, тому не дивуйтеся, що фарба буде швидко вимиватися. Слід через 2 тижні провести повторне фарбування, щоб колірні пігменти стійко закріпилися всередині волосся і не вимивалися. Прояснені волосся варто фарбувати з потилиці, потім слід пофарбувати коріння, а вже в кінці суміш нанести на кінці, так як вони швидше піддаються фарбуванню.
2
Якщо ви невдало пофарбувалися в темний колір, то позбутися від фарби можна за допомогою натуральних масок, приглушує колір. До них відносяться кефірна і масляна. Маски робляться кілька разів на тиждень, краще на ніч. Масло (реп'яхову, мигдальне, лляне) або кефір наноситься по всій поверхні волосся. Після чого голову слід обернути поліетиленовою плівкою і утеплити махровим рушником. Натуральні маски зміцнюють волосся і поступово витягають темний колір, повертаючи волоссю натуральний оттенок.Еслі ваша шевелюра не надто пересушена хімічними барвниками, спробуйте вимити голову господарським милом, але не тримайте його на волоссі, так як воно також сушить їх . Мило також змиває фарбу.
3
Якщо ж чекати не в ваших силах, вам можна порадити зробити процедуру змивки фарби з волосся. Змивка - це видалення штучних колірних пігментів зі структури волосся за допомогою спеціального складу. Змивки продаються в спеціалізованих магазинах. Ось найпопулярніші з них: «Color off» Estel, «Colorianne Color System» Brelil, «Remake Color» Hair Light, «Remover» Dikson, «Oxy Reload» Selective.Смивка наноситься не один раз, а декілька - до тих пір, поки волосся не посветлеют настільки, що їх можна буде пофарбувати в потрібний вам відтінок. Змивка НЕ знебарвлює волосся, вона не містить перекису водню, тому не зробить ваше волосся світліше натурального відтінку, якщо звичайно ви що раніше не обесцвечівалісь.Смивка псує волосся, після даної процедури вони можуть стати тонше, тьмяніше. Але якщо після неї пофарбуватися м'якої безаммиачной фарбою, то блиск і сила вашим локонам обеспечени.После процедури змивки кольору необхідно посилено доглядати за волоссям, щоб все невдалі експерименти не позбавили вас шикарною, здоровою і блискучою шевелюри.