Як міняти батарейку.

Пристрої, що працюють від батарейок, зручно використовувати у повсякденному житті, так як вони не вимагають постійної наявності електричної розетки. Термін служби елемента живлення залежить не тільки від його типу, але і від інтенсивності використання його пристроєм. Коли ресурс батарейки виснажується, прилад перестає працювати і виникає необхідність у заміні джерела живлення. Батарейку в деяких випадках рекомендується міняти в спеціалізованих центрах, але в більшості електроприладів поміняти джерело енергії можна самостійно.
Вам знадобиться
  • - електроприлад
  • - нова батарейка
Інструкція
1
Щоб поміняти батарейку в якомусь устрої, приготуйте новий елемент живлення, що співпадає за типом і розмірами з тим, який підлягає заміні. Дізнатися тип джерела енергії можна з інструкції до приладу або за зовнішнім виглядом використаної батарейки.
2
Придбайте батарейку в спеціалізованій торговій точці, так як на різних ринках і у вуличних кіосках ви можете купити неякісні вироби. Перед покупкою обов'язково перевірте термін придатності елемента живлення, зазначений на упаковці. Батарейки з вичерпаним терміном придатності для заміни відслужило джерела живлення не підходять.
3
З різноманітного асортименту елементів живлення вибирайте ті, що найбільше підходять для потрібного приладу. Наприклад, для фотоапаратів краще купувати спеціальні джерела живлення, на упаковці яких зазначено, що вони рекомендовані для фототехніки. Для слухових апаратів - батарейки, призначені тільки для цього типу приладів. Правильний вибір джерела електроенергії дозволить використовувати його більш тривалий час і забезпечити максимальну якість роботи пристрою.
4
Відсуньте або відкрутіть кришку відсіку для елемента живлення і уважно вивчіть розташування старої батарейки. Вийміть використаний джерело і енергії і вставте на його місце новий.
5
При заміні батарейки сумістите полярність її сторін з відповідними ділянками відсіку для елементів живлення. У циліндричного елемента живлення позитивний полюс більш опуклий, ніж негативний. У батарейки-таблетки сторона з плюсом плоска, а з мінусом - опукла.
6
Зазвичай на елементі живлення є маркування, за якою легко визначити полярність. Підказки з розміщення джерела енергії можна знайти на зворотному боці кришки приладу або в інструкції до нього.
7
Щільно закрийте кришку відділення для батарейки. Якщо необхідно, закрутіть відділення для елемента живлення за допомогою шурупів.
8
Використану батарейку здайте в спеціальний пункт утилізації, так як речовини, що знаходяться в відслужив джерелі живлення, шкідливі для людини і навколишнього його середовища.
Корисна порада
Не зберігайте нові батарейки на підвіконні - нагрівання елементів живлення сприяє зменшенню терміну їх служби.Для відкручування кришки відсіку для батарейки в невеликих за розміром приладах використовуйте спеціальні маленькі викрутки.