Як вставити батарейки.

Ліхтарик, радіоприймач, годинник здатні автономно працювати довгий час навіть там, де немає електрики, завдяки батареям. Ємність цих елементів живлення залежить від їх типу і складових матеріалів. Іноді прилади, що працюють від незалежних джерел електрики, продаються без них. Для того, щоб скористатися таким придбаним електроприладом необхідно знати, які батарейки для нього підходять і як їх правильно вставити в пристрій.
Вам знадобиться
  • - електроприлад, що працює від батарейок
  • - магазин, де продаються елементи живлення
Інструкція
1
Щоб електроприлад заробив, спочатку з'ясуйте, який тип батарейок для нього підходить. Цю інформацію можна знайти на упаковці пристрою або в прикладеної інструкції. Придбайте батарейки потрібного типу в спеціалізованому магазині.
2
Сольові елементи живлення зазвичай використовуються для пристроїв з малою витратою струму - невеликих іграшок та ліхтариків, різних малопотужних пультів. Алкалінові (лужні) батарейки можуть дати необхідну енергію радіоприймачів, настільним годинах, електробритв, іграшок з моторчиком, аудіоплєєрам.
3
Для калькуляторів, наручних годинників, слухових апаратів підходять срібно-цинкові батарейки . Літієві джерела струму, що володіють найбільшою ємністю, застосовуються в різних пристроїв зберігання інформації, стільникових телефонах, наручних годинниках, різних приладах з високим енергоспоживанням.
4
Отримати повну інформацію про батарейці дозволяє її маркування. В позначеннях LR20, LR14, LR6, LR03, Перша буква показує хімічний склад елемента живлення: "C" - літієвий, "S" - срібно-цинковий, "L" - лужний. Якщо буква відсутня, то перед вами соляна батарейка.
5
Друга літера позначає форму джерела живлення: "R" - циліндричну, "F" - плоску, у вигляді таблетки. Якщо маркування батарейки починається не з букви, а з цифри (наприклад, 6F22), то це означає кількість її складових менших за розміром елементів живлення. Цифри в кінці таких позначень вказують на радіус батарейки .
6
В інструкції до електроприладу дізнайтеся, де знаходиться відсік для елементів живлення. Відсуньте потрібну кришку і уважно її огляньте: на внутрішній стороні може розташовуватися схема розміщення батарейок у відсіку.
7
На одному кінці циліндричних батарейок розташований негативний висновок, а на іншому - позитивний. У позитивного полюса опукла частина більше за розміром, ніж у негативного. Також зазвичай на корпусі елемента живлення можна виявити позначення у вигляді плюса і мінуса, що вказують полярність полюсів.
8
За розмірами циліндричні батарейки бувають наступних типів: D, С, АА, ААА. D - батарейка самого великого діаметру, AAA - самого маленького.
9
У батарейок-таблеток, навпаки, позитивний висновок розташований на плоскій стороні, а негативний - на злегка випуклою. Зазвичай на плоскій стороні такого елемента живлення можна побачити позначення у вигляді плюса, підказує полярність.
10
Вставте батарейки відповідно до схеми на кришці приладу або поясненню в інструкції до пристрою. Обов'язково дотримуйтесь полярності полюсів на елементах живлення і схемою.
11
Після розташування батарейок в спеціальному відсіку закрийте кришку пристрою.
Корисна порада
В один електроприлад вставляйте батарейки одного виробника, одного типу і однакової ступеня зарядженості.
Бездротові пристрої стають все більш популярні серед користувачів, а конкретно - бездротові мишки. Найчастіше їх можна побачити у володарів ноутбуків, хоча в деяких випадках і у користувачів настільних комп'ютерів. Більшість покупців бездротових мишок після розпакування задаються питанням: а куди вставляти батарейки?
Інструкція
1
Першим ділом розпакуйте вміст коробки і дістаньте звідти мишку . Зверніть увагу: чи є в комплекті брошури або інструкції. Отже, беріть мишку в руки і уважно дивіться. Зазвичай виробник робить відсік для батарейок внизу мишки, але в рідкісних випадках він розташовується просто в середині. Якщо відсік знаходиться внизу, то піддіньте його чимось гострим або, якщо є «язичок», натисніть на нього. Вставте батарейки і закрийте кришечкою.
2
Щоб отримати доступ до відсіку, потрібно натиснути на верхню частину корпусу мишки, а потім повільно потягнути на себе. Не переживайте: мишка не зламається, а зніметься тільки рухома частина. Вставте батарейки і закрийте кришку, головне - не поламайте зубчики, які вставляються в пази на корпусі. Основні розташування відсіків для батарейок в мишках розглянуті. Якщо у вашої бездротової мишки немає відсіку в двох зазначених місцях, тоді прочитайте інструкцію, що йде в комплекті. Також інструкцію завжди можна завантажити на офіційному сайті виробника.
3
В процесі використання бездротової миші іноді потрібно повністю розбирати її корпус - наприклад, щоб почистити від пилу або щоб усунути неполадки. Почніть з гвинтів. Дивіться уважно на дно миші: зніміть наклейки і ніжки, оскільки під ними заховано найбільшу кількість гвинтів. Розгвинтити їх і акуратно зніміть верхню частину корпусу. На деяких «наворочених» мишках верхня і нижня частина корпусу з'єднані спеціальним шлейфом, і відірвавши його, доведеться нести її в ремонт. Розгвинчувати всі нутрощі не має сенсу, оскільки вся пил і без того буде хороша видна. Гвинтики можна заздалегідь пронумерувати, щоб не заплутатися при складанні миші. Назад ніжки можна приклеїти двостороннім скотчем або попередньо очистити і приклеїти силіконовим клеєм.