Як міняти масло в вариаторе. Як міняти масло в автоматі.

Перед власниками автомобілів, обладнаних автоматичною трансмісією, нерідко встає питання, пов'язане із заміною масла в вариаторе . Як стверджують більшість фахівців профільних автосервісів «самодіяльність» в даному випадку чревата дуже серйозними наслідками. Але практика показує, що це порожні слова, призначені для утримання клієнта, і не більше.
Вам знадобиться
  • - ключ для пробки картера варіатора,
  • - масло - 7 л.
Інструкція
1
Згідно з регламентом проведення технічного обслуговування автомобілів, оснащених варіатором, заміна в ньому мастила здійснюється після пробігу кожних 70 тисяч кілометрів. Але це з урахуванням експлуатації по закордонних дорогах. У жорстких умовах їзди по російських просторах даний параметр бажано скоротити до 40-50 тисяч км.
2
Незважаючи на те, що варіатор по суті своїй є автоматичною трансмісією, заміна мастила в його картері, не складніше ніж аналогічна процедура з механічною коробкою передач, чого не можна сказати про АКПП, з якої майже неможливо повністю злити рідину в домашніх умовах. Що породило масу чуток, дезінформують власників подібних автомобілів з приводу складності освещаемого процесу.
3
Заміна мастила в вариаторе проводиться після поїздки на машині, коли температура рідини в автоматі відповідає робочому режиму. З цією метою автомобіль встановлюється на оглядову яму, естакаду або підйомник. Потім готується ємність для зливу масла.
4
Далі знизу машини, на піддоні варіатора відкручується зливна пробка, через яку в будь-яку відповідну ємність сходить заправлена в нього рідину, в кількості, приблизно, семи літрів.
5
Спустошивши картер варіатора повністю, пробка на його піддоні закручується і через його отвір, призначений для вимірювального щупа, в автомат по нижній позначці («Min») заливається нова мастило.
Зверніть увагу
Згідно з регламентом технічного обслуговування заміна масла в вариаторе повинна проводитися кожні 4 роки або 60 000 км пробігу (що настане раніше). Суперечки на тему чи потрібно проводити заміну масла по закінченню терміну використання ніколи не закінчаться, міняти чи ні - кожен вирішує сам. Процедура заміни масла в коробці передач не складне.
Корисна порада
Хоча думка про ненадійність і підвищеної схильності поломок варіатора (CVT) здебільшого в сучасні часи стало пережитком минулого, все ж ресурс роботи варіатора, втім, як і будь-який інший трансмісії, залежить від якості та періодичності його обслуговування. Своєчасна заміна масла в вариаторе (ATF) є найважливішою умовою його нормальної і безперебійної роботи.