Як контролювати швидкість.

За даними статистики, більшість автокатастроф (ДТП зі смертельними випадками) відбуваються з вини водіїв, які не виконують вимоги Правил Дорожнього Руху в частині дотримання встановленого режиму швидкості для автомототранспорту.
Вам знадобиться
  • - круїз-контроль.
Інструкція
1
Безпечність даної категорії цивільного населення підштовхнула інженерів до розробки такого інтелектуального пристрою, як круїз-контроль, яким останнім часом оснащуються практично всі механічні транспортні засоби.
2
В дійсності пасивний круїз-контроль володіє розширеними функціями, про які часом і не підозрює власник транспортного засобу. Наприклад, під час руху автомобіля зі швидкістю , що перевищує 40 км/год, з'являється можливість передати йому контроль управління машиною. Дане обмеження введено з метою блокування автоматики під час поїздки по місту.
3
Керуючі клавіші зазначеного обладнання, як правило, розміщені на передній панелі салону автомобіля, або на мультируль, Щоб задіяти режим контролю, достатньо під час руху зі швидкістю , наприклад, 90 км/год, натиснути клавішу «SET».
4
Після натискання зазначеної кнопки нагляд за швидкісним режимом автомобіля передається круїз-котролю, який незалежно від рельєфу місцевості, по якому прокладена дорога, буде забезпечувати умови для динамічного пересування в заданому діапазоні.
5
Для відключення автоматики і переходу в режим «ручного» керування машиною є клавіша «OFF». Блокування круїз-контролю відбувається також після натискання водієм на педаль гальма або зчеплення.