Як відключити сплячий режим на ноутбуці. ноутбук в сплячому режимі Як відключити.

Купив новий ноутбук, протестував, пограв, закрив кришку, а той заснув. Або відключив від мережі і залишив на деякий час - приходиш, а він знову в сплячці, що робити? Точно налаштувати параметри сну і глибокого сну.
Інструкція
1
Оскільки дане питання найчастіше виникає у користувачів нещодавно куплених ноутбуків - розглянемо систему Windows 7, так як на нових ноутбуках майже завжди встановлена саме она.Откриваем «Панель управління», знаходимо пункт «Електроживлення», вибираємо його.
2
Знаходимо активний план електроживлення (відзначений крапкою), натискаємо поруч з ним на пункт «настройки плану».
3
Відкривається вікно з можливістю налаштування основних параметрів електроживлення вашого комп'ютера. Тут же знаходиться настройка даного нас з вами сплячого режим а. Вибираємо необхідний інтервал часу для роботи від мережі і від батареї, тиснемо «Зберегти зміни». Готово.
4
Якщо вам необхідно так само налаштувати параметри глибокого сну (глибоко сну з повним відключенням комп'ютера), параметри роботи процесора і відеоадаптера, відключення жорсткого диска, а так само реакцію на закриття кришки ноутбука та інше - натискаємо на пункт «Змінити додаткові параметри харчування ». Відкриється невелике вікно з переліком доступних для налаштування параметрів. Кожен з них так само супроводжується налаштуванням для роботи від мережі і від батареї.
Зверніть увагу
Завжди можна повернути колишні параметри стандартного плану електроживлення, натиснувши на кнопку у вікні налаштування плану «Відновити для плану параметри за замовчуванням».
Корисна порада
Доступ до вікна налаштувань живлення можна отримати без панелі управління, використовуючи іконку в треї. Натискаємо по батарейці лівою кнопкою миші і вибираємо «Додаткові параметри електроживлення». Тут же можна швидко перемикатися між планами електроживлення і налаштовувати яскравість екрану.
Для економії електроенергії, що витрачається комп'ютером, в операційних системах сімейства Windows передбачені різноманітні заходи, а однією з найбільш часто використовуваних є сплячий режим. Він дозволяє автоматично або по команді користувача переводити комп'ютер у режим роботи, коли більша частина його функцій відключена, а споживання електроенергії зведено до мінімуму, а в режимі глибокого сну («сплячка») комп'ютер і зовсім відключається, при цьому зберігаючи стан всіх відкритих вікон і додатків , щоб при включенні його можна було майже миттєво відновити.

Проте у ряді випадків перехід в сплячий режим може створювати користувачу незручності. Щоб відключити сплячий режим спробуйте одну з наступних рекомендацій:

  1. Відкрийте Панель керування, виберіть елемент «Електроживлення». У лівій частині вікна натисніть посилання "Налаштування переходу в сплячий режим». Тут можна налаштувати тривалість періоду неактивності користувача, після якого система автоматично переходить в сплячий режим. Зокрема, вибравши значення «Ніколи» користувач може відмовитися від автоматичного переходу в сплячий режим повністю. Натиснувши посилання «Змінити додаткові настройки живлення» можна відкрити вікно тонких налаштувань перемикання режимів електроживлення, що дозволяють задати поведінку системи в різних ситуаціях, включити або виключити необхідність її перемикання в сплячий режим, включить таймери виходу із сплячого режиму і задати їх значення, і так далі.
  2. Режим глибокого сну використовують не всі, а для його реалізації система резервує на жорсткому диску досить великий обсяг дискового простору. Якщо відключити сплячий режим цього виду, то зайняте файлами глибокого сну (hiberfil.sys) можна буде звільнити для користувача файлів і програм. Зробити це досить просто: Пуск - Програми - Стандартні - Службові - Очищення диска. У вікні, встановіть прапорець «Очищення файлів режиму глибокого сну» і натисніть «Ok». Файли глибокого сну будуть видалені, режим гібернації відключений, а дисковий простір звільнено.
  3. Ще один спосіб відключення режиму глибокого сну припускає використання командного рядка, дозволяючи використовувати цю функцію в пакетних файлах. Просто введіть у командному рядку або вікні «Виконати» команду powercfg -H OFF.