Як зробити пакет.

Барвистий подарунковий пакет дуже легко змайструвати для невеликого подарунка. Переконайтеся в цьому і ви, зробивши собі такий пакет власними руками. Для нього не потрібно ніяких рідкісних предметів, які не можна було б знайти вдома. Варіант пакета для подарунка, викладений нижче, підійде для вручення чоловікові на 23 лютого, але оформити пакет ви можете самі на свій розсуд.
Вам знадобиться
  • - лист щільного паперу
  • - лезо для різання паперу
  • - лінійка
  • - олівець
  • - мотузка або шнурок для ручок
  • - зірочка для прикраси
  • - дирокол
  • - клей
Інструкція
1
Кольоровими олівцями, фломастерами або за допомогою аплікацій прикрашаємо аркуш паперу у вигляді камуфляжу. Для іншого приводу можете підібрати свій ескіз. А з іншого боку аркуша малюємо схему нашого майбутнього пакета. Ми можете полегшити собі життя, якщо скачати з інтернету і роздрукуємо вже готову схему. Так само можна вчинити і з малюнком.
2
Тепер нам потрібно обрізати пакет ножем для паперу по краях, поклавши його на спеціальну підкладку або поверхню, яку не шкода подряпати. А лінії згину Продаючи тупим боком ножа, щоб було їх легше зігнути.
3
Беремо клей ПВА або будь-який інший і склеюємо наш подарунковий пакет.
4
Тепер потрібно зробити ручки для пакета. Дірки під них можна пробити дироколом або просто вирізати ножем. Якщо у нас для дірочок знайдеться спеціальна фурнітура, її можна буде використовувати. Зміцнити дірочки для ручок можна і звичайними шматочками паперу, приклеєними з внутрішньої сторони пакета.
5
На мотузочках під ручки нашого пакета зав'язуємо вузлик, втягає їх в отвори і зав'язуємо другий вузол. Тепер приклеюємо на центр готового пакетика зірочку або будь-який інший елемент декору на ваш розсуд. Це все. Наш подарунковий пакет готовий.
Корисна порада
До речі, зірочку можна купити, а можна також зробити самим. Варіантів багато: зірочка може бути зроблена з листкового тіста, з дерева, з паперу за допомогою техніки орігамі і так далі. Над формою і матеріалом інших прикрас теж можна поекспериментувати.