Як перевірити колодки.

Основними системами, що забезпечують безпеку керування автомобілем під час руху є рульовий механізм і гальма. Гранично допустимий знос шарнірів або накладок гальмівних колодок нерідко стають причиною скоєння дорожньо-транспортних пригод.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі на 13 і 17 мм,
  • - домкрат,
  • - «балонний» ключ.
Інструкція
1
Контролювати стан гальмівних колодок необхідно в ході проведення планового технічного обслуговування. Для виконання даної умови, автомобіль поміщається на рівному майданчику або підйомнику.
2
Процедура перевірки технічного стану передніх гальмівних колодок починається з затягування важеля стоянкового гальма і установкою противідкатних упорів під задні колеса. Далі на ступиці відпускаються гайки кріплення переднього диска, і потім за допомогою домкрата досліджувана частина машини встановлюється на жорсткій опорі.
3
На даному етапі колесо остаточно знімається з маточини і здійснюється візуальний огляд колодок гальмівного механізму. Якщо товщина накладок менше півтора міліметрів, то вони невідкладно замінюються новими.
4
Для перевірки задніх колодок під передні колеса встановлюються противідкатні упори, а важіль стоянкового гальма опускається до кінця вниз. Потім також откручиваются на пару оборотів болти на ступиці, і після розміщення машини на жорсткій опорі диск із шиною демонтується остаточно.
5
Якщо в гальмівному барабані передбачено технологічний отвір для візуального огляду накладок, то вони досліджуються через нього.
6
У тих випадках, коли барабан суцільний, тоді викручуються два направляючих штифта, які одночасно служать і кріпленням для нього, після чого зазначена деталь демонтується, відкриваючи доступ для виміру товщини фрикційних накладок, які повинні бути не тонше півтора міліметрів. В іншому випадку колодки замінюються новими.