Як відрегулювати холості оберти.

Перш ніж приступити до регулювання холостих обертів двигуна, необхідно переконатися в правильності виставлених зазорів клапанів газорозподільного механізму, в чистоті повітряного фільтруючого елемента, в справності свічок, в непогрішності кута випередження запалювання і в повноті відкриття заслінки збагачення суміші паливом.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - прилади для регулювання ХХ.
Інструкція
1
Необхідність регулювання холостих обертів двигуна виникає у випадках нестійкої роботи мотора або раптової зупинки двигуна під час перемикання передач, або в очікуванні дозволяючого сигналу світлофора, або в інших схожих обставинах.
2
При використанні контрольно-вимірювальних приладів для регулювання режиму холостих обертів двигуна вимикається запалювання, і кінці їх проводів приєднуються до точок, зазначеним у технологічній карті або інструкції по застосуванню. Потім проводиться пуск мотора і гвинтом кількості паливної суміші по тахометрі частота крутного моменту доводиться до 800 + 50 об/хв.
3
На наступному етапі гвинтом якості суміші харчування регулюється вміст СО2 у відпрацьованих газах, даний параметр не повинен перевищувати трьох відсотків.
4
Автомобілісти, що володіють великим стажем, воліють регулювати холості обороти двигуна, покладаючись на власний слух. Обертаючи по черзі гвинти; кількості суміші (зменшуючи обороти ) і якості суміші (максимально збільшуючи крутний момент). Подібні дії повторюються до тих пір, поки від мотора не доб'ються рівного рокоту при роботі в будь-якому режимі (у тому числі і ХХ).