Як відкрити капот у машини.

Придбання першої машини - це радісна подія для будь-якої людини. І від чистого серця хочеться побажати власнику уникнути всіх проблем, супутніх подібної покупці. Але всі «принади», супроводжуючі автомобіліста в повсякденному житті, не змусять себе довго чекати і незабаром виявляться.
Вам знадобиться
  • - інструкція по експлуатації машини.
Інструкція
1
Не секрет, що навчання на курсах з підготовки водіїв носить умовний характер. Матеріальна частина подається так, що майбутній учасник дорожнього руху набуває там лише поверхневі знання. Єдиний предмет, до якого пред'являються підвищені вимоги - це вивчення ПДР.
2
В числі численних труднощів, випробовуваних малодосвідченими водіями вже на наступний день практичного водіння - елементарна ранкова перевірка рівнів, заправлених в мотор та інші системи автомобіля рідин.
3
Парадокс, але знаходяться новачки, які не в змозі самостійно відкрити моторний відсік у свого автомобіля і звертаються за допомогою до досвідчених сусідам по парковці. Хоча для відкривання капота достатньо, сидячи за кермом, опустити під панель салону ліву руку і, намацавши там, потягнути на себе потрібний важіль (у більшості моделей машин). Після чого почується характерний клацання, що свідчить про відкривання замка.
4
Потім, вийшовши з машини , і, трохи піднявши капот, пальцями руки трохи лівіше від центру потрібно виявити і натиснути на гачок, розташований знизу зазначеної деталі. В результаті пророблених маніпуляцій відкривається моторний відсік. Всі подальші дії залежать від поставлених завдань.
Корисна порада
Не забудьте поставити упор під відкритий капот.