Як нафарбувати очі в фотошопі.

Для чого потрібно і чи можливо підфарбувати очі в фотошопі? Приміром, ви зробили дуже вдалий знімок на дачі. Всім він хороший, ось ще б очі підфарбувати. Адже на дачі ви навряд чи наносите на обличчя свій звичний макіяж. Що ж, цю проблему дуже просто вирішити, обробивши фотографію в фотошопі.
Інструкція
1
Перед початком роботи необхідно переконатися, що у вас у програмі встановлено кисті для віртуального макіяжу (тіні, підводки, вії і пр.). Якщо ні, то в інтернеті ви знайдете їх у великій колічестве.Вибрав кисті, скачайте на свій комп'ютер, розархівуйте і встановіть в програму. Для цього в меню «Редагування» зайдіть в пункт «Управління наборами». Виберіть «Пензлі» - «завантажити», вкажіть шлях до розпакованого архіву. Кисті мають розширення * .abr.
2
Відкрийте фотографію, яку хочете обробити. Бажано відразу збільшити масштаб зображення для того, щоб простіше було работать.Вначале нанесемо на очі тіні. Створіть новий шар і виберіть колір кисті. Це буде колір тіней (синій, сірий, фіолетовий), який вам більше подходіт.Для роботи виберіть кисть «тіні». Форми кистей розрізняються за формою (розташування зверху, знизу, зверху та знизу) і призначенням (для правого або лівого очі ). Курсор підведіть до ока і, натискаючи на клавіші («ліва квадратна дужка" - зменшення; «права квадратна дужка» - збільшення), підберіть розмір кісті.Щелкніте лівої кнопкою миші - тіні встануть на повіку. Якщо вони лягли не ідеально, використовуйте інструмент «вільне трансформирование.Аналогичную роботу, створивши новий шар, проведіть з другим оком.
3
Після того, як тіні накладені, займіться підведенням глаз.Создайте новий шар, виберіть форму кисті, колір встановіть чорний. Всі подальші дії аналогічні попередньому кроці: подгоните розмір кисті, накладіть підводку на очей, підрівняйте інструментом «вільне трансформування» .Після того, як робота з одним оком закінчена, переходите на другой.Теперь потрібно відтінити нижню повіку. Для цього не годиться жорстка підводка, виберіть м'яку кисть відповідної форми. Колір не повинен бути насиченим, краще сірий, коричневий фіолетовий ....
4
Ну і на завершення - накладення на очі вій. Форму вибирайте будь-яку, в залежності від того, наскільки ефектною, яскравою ви хочете отримати фотографію. Решта дії виконуйте так само, як в попередніх шагах.Отлічітельная особливість даного кроку: вії повинні лягти на око більш точно, оскільки форма очі індивідуальна. Для цього потрібно їх підігнути в точній відповідності з формою століття. Для цього в режимі вільного трансформування клацніть на віях правою клавішею миші і виберіть з «випав» списку - «Деформація». При її допомозі точно подгоните війки до століття.
5
Ваші очі нафарбовані. Тепер можна переглянути отриманий результат в нормальному масштабі. Якщо результат декілька надмірний або недостатній, подкорректируйте потрібний елемент. Удачи!
Корисна порада
Кожна дія виконуйте на новому шарі. Шари потрібно створювати, а не дублювати. Завдяки цьому можна легко підправити форму елемента, використовуючи інструмент «ластик». Крім того, змінюючи режими накладення, можна отримати різні ефекти для окремих деталей макіяжу. А змінюючи непрозорість шару, зменшити дію виконаних операцій.
Імітацію макіяжу, як і багато інших завдань, які виконуються за допомогою редактора Photoshop, можна зробити декількома способами. Кольорові плями, що створюють ефект декоративної косметики, накладаються на фотографію з використанням готових кистей або малюються штатними інструментами цього графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з набором кистей для макіяжу;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Макіяж, нанесений за допомогою інструментів Photoshop, виглядає набагато природніше на якісних знімках з великим ступенем деталізації. Перед початком роботи слід прибрати з фотографії шум і замаскувати дефекти шкіри. Для цього завантажте фото в програму клавішами Ctrl + O і створіть його копію на новому шарі поєднанням Ctrl + J.
2
Для видалення шуму застосуєте опцію Reduce Noise («Зменшити шум») групи Noise («Шум») меню Filter («Фільтр»). Дрібні дефекти можна прибрати з шкіри інструментом Healing Brush («Пензель відновлення»). Клавішами Shift + Ctrl + N вставте в документ шар, на якому будуть знаходитися результати застосування цього інструменту, і активізуйте опцію Sample all layers («Зразок всіх верств») в настройках Healing Brush.
3
Щоб старанно наноситься макіяж не загубився на тлі почервонілої шкіри, відрегулюйте її колір коректувальних шаром, який створюється опцією Selective Color («Вибірковий колір») групи New Adjustment Layer («Нова установка шару») меню Layer («Шар» ). За замовчуванням вікно фільтра відкривається на коригуванні червоних квітів. Зменшіть кількість чорного в цьому колірному діапазоні, vj; yj зсунувши вліво регулятор Black («Чорний»).
4
Нанести тіні і підфарбувати вії на знімку можна за допомогою набору готових кистей для макіяжу. Такі набори зустрічаються на інтернет-ресурсах, присвячених програмі Photoshop і графічного дизайну. Скачавши файл з розширенням abr, увімкніть інструмент Brush («Кисть») і натисніть на кнопку в правому верхньому куті палітри кистей. Виберіть в меню опцію Load Brushes («Завантажити кисті») для завантаження нових кистей в програму.
5
Вставте в файл прозорий шар і виберіть в палітрі кистей відповідний зразок із щойно завантаженого набору. Зробіть основним кольором відтінок, за допомогою якого ви збираєтеся імітувати тіні. Клікнувши пензлем по новому шару, створіть відбиток. Опціями групи Transform («Трансформація») меню Edit («Редагування») подгоните слід, залишений пензлем під габарити фото. Перемістити відбиток можна за допомогою інструменту Move Tool («Інструмент переміщення»).
6
В наборах кистей для імітації тіней, як правило, є варіанти для лівого і правого ока. Можете просто скопіювати створений відбиток і, відбивши його по горизонталі опцією Flip Horizontal («Відбити горизонтально») групи Transform, посуньте на інше око.
7
Рум'яна накладаються аналогічним способом. Змініть режим накладання тіней на Linear Burn («Лінійний затемнювач») і зменшіть непрозорість шару до отримання реалістичного результату. Для рум'ян підійде режим Soft Light («М'яке світло»). Шар з кольором, що імітує губну помаду, можна накласти в тому ж режимі або в Multiply («Множення»). В останньому випадку зменшіть його непрозорість до двадцяти або тридцяти відсотків.
8
Якщо ви не знайшли підходящих кистей, виберіть звичайну круглу кисть і нанесіть тіні з її допомогою на новий шар. Зайві ділянки можете прибрати інструментом Eraser («Ластик»).
9
Для забарвлення вій виберіть кисть з віями, створіть її відбиток чорного кольору на новому шарі і накладіть його на фото в режимі Multiply. Можливо, для підгонки відбитка пензля до знімка вам буде потрібно деформувати його опцією Warp («Спотворення») групи Transform.
10
Вії можна нафарбувати за допомогою інструменту Freeform Pen («Перо довільної форми»). Намалюйте цим інструментом, що працює в режимі Paths («Контури»), серію вигнутих ліній, які збігаються за формою з віями на знімку. Роль туші для вій зіграє обводка, для якої вам буде потрібно створити ще один шар.
11
Повернувшись до інструмента Brush, виберіть кисть круглої форми і діаметром в половину товщини створюваної обведення. Як правило, достатньо двох або трехпіксельной кисті. Перейшовши до палітри Paths, клікніть по контуру вій і виберіть опцію Stroke Path («Обведення контуру»). У списку Tool («Інструмент») знайдіть інструмент Brush. Щоб кінці нафарбованих вій опинилися тонше середини, включите опцію Simulate Pressure («Імітувати натискання»).
12
Застосувавши опцію Save As («Зберегти як») меню File («Файл»), збережіть знімок. Якщо ви збираєтеся змінити колір помади або тіней, виберіть для збереження формат psd.