Як відкрити приховані папки в комп'ютері. відновити приховану папку фотографій на комп'ютері.

Бажаєте бачити все, що тільки є на своєму жорсткому диску, але система щось явно ховає від вас? Не біда, достатньо просто налаштувати відображення прихованих папок і файлів в провіднику.
Інструкція
1
Необхідно відкрити в провіднику вкладку «Вид» .Перший абзац в кроці - опис для Windows XP, другий - для Windows 7. Скріншоти Windows 7.Windows XP: Відкриваємо «Панель управління». Windows 7: Заходимо в провідник - вибираємо «Мій комп'ютер» і натискаємо на будь-який жорсткий диск.
2
Знаходимо пункт «Сервіс» .Нажімаем в панелі інструментів (зверху) "Упорядкувати", потім в меню, «Параметри папок і пошуку».
3
Вибираємо «Властивості папки ». Потім переходимо у вкладку «Вид» .Переход у вкладку «Вид».
4
Прокручуємо «Додаткові параметри» вниз, до пункту «Приховані файли і папки », вибираємо «Показувати приховані папки , файли і диски». Тиснемо «Застосувати», потім «Ок».
Зверніть увагу
Приховані файли і папки приховані не дарма. Часто вони є системними, а значить і важливими для роботи ОС (в основному стосується файлів на системному диску), тому робіть будь-які дії з ними дуже обережно, перш ніж видалити - точно дізнайтеся, що це за файл і навіщо він нужен.Скритие папки відображаються прозорими і відразу помітні на тлі інших (див. малюнок до статті).
Корисна порада
Дані настройки будуть діяти тільки в провіднику системи, для відображення прихованих елементів в якомусь файловому менеджері необхідно встановити відповідний пункт в його власних настройках.К наприклад, в популярному файловому менеджері Total Commander дана настройка здійснюється так: зверху, на панелі інструментів вибираємо Конфігурація - Налаштування - Вміст панелей - Показувати приховані і системні файли.