Як зробити весілля.

Про яскравою, що запам'ятовується, а головне - безпроблемною весіллі мріє кожна закохана пара. Однак, коли справа доходить до організації цього важливого заходу, починаються труднощі. Де відзначати, кого запросити, а головне - як догодити всім? Як правило, основні весільні клопоти падають на наречену.
Інструкція
1
Визначте весільний бюджет. Виходячи з наявних коштів, можна прорахувати, яка у вас буде весілля: в дорогому ресторані або на природі, з сотнею гостей або з друзями-свідками. Складіть приблизний список витрат, починаючи з найкрупніших: на костюми нареченого і нареченої, святкова вечеря, оренду лімузина і так далі.
2
Зберіть групу активістів, які займатимуться підготовкою до весілля. Як правило, це наречена, майбутні теща і свекруха і подруги нареченої, або свідок. Напишіть план робіт, які вам потрібно виконати і призначте відповідального за кожне завдання. Приміром, хтось їде складати меню, хтось дзвонить в ЗАГС, щоб дізнатися деталі реєстрації, хтось домовляється з тамадою і фірмою з прикрашання машин і залу.
3
Поїдьте в загс і подайте заяву. Заздалегідь подумайте, в який час вам би хотілося реєструватися. Якщо в цей же день буде ще й вінчання, розписуватися краще з ранку, щоб скрізь встигнути.
4
Докладно розпишіть весь весільний день, починаючи від ранкового макіяжу і поїздки нареченого за букетом і бутоньєркою. В ідеалі проставляйте в плані точний час, щоб знати, що скрізь встигнете. Враховуйте будь-які дрібниці: пробки на дорогах у святковий день, можливі неполадки з зачіскою нареченої, яку знадобиться переробити і так далі.
5
Насамперед замовляйте ресторан або кафе, оскільки ближче до призначеної дати може виявитися, що всі пристойні місця вже зайняті. Якщо день вашого весілля випадає на який-небудь російський свято, наприклад, День всіх Закоханих або випускний вечір в школах, врахуйте, що у вас буде безліч конкурентів за замовленням залу в ресторані.
6
Заздалегідь купіть все, що необхідно, від весільного одягу до конфетті, яким гості будуть обсипати молодят, коли вони вийдуть із загсу. За день до весілля перевірте за списком, чи всі ви придбали. Якщо ні - у вас ще є час докупити відсутні аксесуари.
Корисна порада
Напередодні весілля попросіть кращу подругу або маму, сестру бути весільним розпорядником. А саме - стежити за тим, щоб в РАГСі всім дісталося шампанське, і тому подібними дрібницями.