Як змінити ніс без операції. чи можна зробити ніс вже без.

Якщо ви незадоволені формою свого носа , вам зовсім необов'язково вдаватися до пластичної хірургії - це, як не крути, надто радикально, дорого, боляче, а наслідки можуть виявитися непередбачуваними. Звичайно, буває так, що ринопластика виправдовується медичними показаннями, проте ж в більшості випадків форму носа можна змінити за допомогою звичайного макіяжу! Отже, давайте ознайомимося з технікою і хитрощами мейк-апу, розробленими спеціально для таких випадків.
Інструкція
1
Звичайно, такий макіяж вимагає не тільки знання певних принципів, що дозволяють коригувати з його допомогою форму обличчя, але і деяких практичних навичок і вправності. Одне очевидно: якщо методом проб і помилок, а також через якийсь час, наполегливо проведене у дзеркала, ви побачите, що змогли-таки змінити форму свого носа , свою власну техніку маскування ви вже не забудете ніколи !
2
Для початку вам потрібно обзавестися корректирующими засобами, які повинні бути різних відтінків - саме за допомогою гри світла і кольору і "ліпиться" потрібна форма носа . Краще, якщо ви придбаєте основи або рідкі консілери, які будуть на один тон темніше і на один тон світліше вашого природного кольору шкіри.
3
Перед тим, як приступити до нанесення макіяжу, вимийте обличчя м'яким засобом, потім протріть тоніком і обов'язково нанесіть матирующий крем -проступающій жирний масляний блиск явно зведе нанівець всі ваші зусилля, зіпсує найякісніший макіяж і успішну маскування.
4
Пам'ятайте, що не можна зосереджуватися тільки на носі - все особа повинна мати природний і рівний відтінок, а також завершений вигляд. Тому акуратно нанесіть основу, а потім тональний крем, розподіляти який, природно, краще спонжем - так ви досягнете максимально натурального і свіжого вигляду. Однак не поспішайте з нанесенням розсипчастої пудри - це буде завершальним етапом всього макіяжу.
5
Як зробити ніс менше і акуратніше? Візьміться за невелику пензлик або спонж, темний консилер або основу, а потім проведіть ледве помітні лінії з двох сторін спинки носа - тобто намалюйте своєрідні рейки. Ретельно розтушуйте ці лінії і зрівняв лінії з тональним кремом на всьому обличчі.
6
На крила носа і кінчик слід нанести трохи світліший відтінок, а навіщо також розтушувати лінії і кордону за допомогою іншого боку спонжа. Пройдіться по обличчю м'якою кистю з розсипчастою пудрою вашого природного відтінку - макіяж завершено!
7
Якщо ж ваш ніс не надто витончений і здається вам більш широким, ніж потрібно, то дійте наступним чином: на крила носа нанесіть трохи більше темну основу, щоб зробити боку носа візуально менше, а ось середину носа і кінчик виділіть декілька більш світлим відтінком.