Як знайти драйвер до невідомого пристрою.

Будь-який користувач одного разу стикається з необхідністю встановити драйвера . Необхідність ця виникає, якщо була переінстальовано операційна система або підключено новий пристрій. Програма, яка дозволяє операційній системі розпізнавати і управляти підключеними фізичними пристроями і є драйвер. З чого ж почати і де знайти необхідні драйвера ?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, доступ в інтернет
Інструкція
1
Перш за все, відкрийте оснастку «Диспетчер пристроїв». Швидко зробити це можна натисканням клавіш «Win» + «Pause». У вікні "Властивості системи" переходите на вкладку «Обладнання» і клацаєте по кнопці «Диспетчер пристроїв».
2
У вікні, в структурі дерева перераховані всі наявні пристрої. Якщо система не впізнала якесь із пристроїв, то навпроти нього стоїть жовтий знак. Клацніть мишкою на невідомому пристрої, відкривши вікно його властивостей.
3
Перейдіть на вкладку «Відомості». У спадному поле вибору знайдіть «ИД устаткування» або «Код екземпляра», якщо у вас встановлена операційна система Windows ХР. У нижній половині вікна знаходиться рядок виду «PCIVEN_1032 & DEV_5944 & SUBSYS_0261564». Це код пристрою, який містить всю інформацію про модель і виробника. Виділяєте клацанням миші цю строчку і ставите її в буфер обміну, натиснувши клавіші «Сtrl» + «C».
4
Запускаєте інтернет-браузер і в адресному рядку вводите адресу www.devid.info. У вікні, ресурсу в поле вводу вставте код пристрою з буфера обміну натисканням «Ctrl» + «V». Натисніть «Шукати». Результатом пошуку буде список наявних в базі драйверів. Клацаєте на посиланні «Скачати» і зберігаєте драйвер на жорсткому диску комп'ютера.
5
Якщо ж ви хочете мати більш повну інформацію про виробника і моделі пристрою, скористайтеся інформацією про виробника (Vendor) і влаштуванні (Device), яка міститься в коді пристрою. Випишіть чотиризначні цифрові значення після записів «VEN_ і DEV_». Перейдіть на сайт www.PCIDatabase.com. В поле «DeviceSearch» введіть наявні цифри. Після натискання на кнопку «search» буде виведено найменування чіпа і посилання на сайт виробника. Зазвичай тут же є й посилання на сайт, де можна завантажити драйвер цього пристрою.