Як відправити дитину на літаку.

Діти зараз більш самостійні, ніж раніше. Їм так хочеться побільше побачити і дізнатися. Туристичні та навчально-ознайомчі поїздки в інші країни дуже корисні для розвитку. Багато дітей спокійно пересуваються по світу на літаках без супроводу дорослих.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт дитини;
  • - письмова заява і згода обох батьків на авіапереліт, завірене нотаріусом;
  • - анкета з даними про батьків.
Інструкція
1
Авіакомпанії ділять дітей на категорії. Зовсім маленькі діти до двох років літають в супроводі дорослих, вартість їх квитка близько 10% від вартості квитка дорослого. Старші діти літають по квитках, вартість яких становить 50-70% від повної вартості. Ці знижки діють, якщо дитини супроводжують дорослі. З 12 років кожному підлітку покладається окремий квиток, який оплачується повністю. Літати без супроводу дорослих на рейсах більшості авіакомпаній можна з п'яти років. Як правило, якщо дитина летить один, то оплачується повна вартість квитка. Про цю обставину необхідно попередити авіакомпанію під час бронювання і покупки квитка, при цьому на ньому напишуть "Дитина потребує догляду". Вся відповідальність лягає на представників авіакомпанії, а в літаку - на бортпровідників.
2
Для того щоб відправити дитини одного на літаку, необхідно надати наступні документи: закордонний паспорт дитини , якщо він виїжджає в закордон з відповідною візою. Письмову заяву та згода обох батьків на авіапереліт, завірене нотаріусом. Стандартний бланк такої заяви ви зможете знайти у нотаріуса, вартість його оформлення - 500 рублів. Анкета з даними про батьків, проводжав і зустрічав стороні, яку ви отримаєте на стійці реєстрації.
3
При проходженні реєстрації та заповнення відповідних паперів, представник авіакомпанії бере дитини за руку і проводить через паспортний контроль позачергово. Таких пасажирів садять в літак першими, щоб не загубилися, і всіляко займають - пазлами, іграшками, олівцями і фломастерами. До дітей, літаючим без супроводу дорослих, особливе ставлення і увага - стюардеса запитає чи не хоче він чого-небудь, ще раз нагодує, якщо дитина залишилася голодний, заспокоїть і навіть може відвести на екскурсію в кабіну пілотів. При приземленні малюк сходить з борту літака першим з представником авіакомпанії, який повинен особисто з рук в руки передати його зустрічає стороні. В анкеті має бути написано, ким є зустрічають - родичами, друзями, представником табору. Дитину віддадуть тільки після пред'явлення посвідчення особи і звірки всіх паперів. Якщо зустрічає затримається, представник авіакомпанії повинен зв'язатися з батьками або проводжаючими і дочекатися людини. Якщо зустрічає не є зовсім, дитини відправлять додому найближчим рейсом. Дітям до 8-9 років такий супровід і увага співробітників авіакомпанії надається безкоштовно, тим, хто старший, доведеться доплатити 50 доларів за політ в один кінець.
Іноді потрібно відправити вантаж в інше місто або навіть в іншу країну якомога швидше. А що може бути швидше літака? Як же організувати перевезення без зайвого клопоту?
Інструкція
1
Насамперед зв'яжіться з компанією, що здійснює авіаперевезення вантаж ів. Дізнайтеся, відправляють чи в потрібне вам місто вантаж и літаком, приймається чи до перевезення те, що ви хочете відправити - деякі категорії предметів до повітряного перевезення не допускаються. Відправити вантаж літаком ви можете за допомогою регулярних авіарейсів, а в разі необхідності термінової доставки або при нестандартному вантаж е - чартерним рейсом.
2
Узгодьте терміни авіадоставки. Після цього повідомте фахівцям компанії вага вашого вантаж а й розміри упаковки - все це необхідно, щоб розрахувати вартість перевезення. На стандартні не дуже великі за обсягом згортки і коробки, як правило, є певні тарифи, нестандартні ж варіанти зажадають більш детального обговорення. У разі безготівкового платежу вам буде потрібно заздалегідь отримати і оплатити рахунок за організацію доставки.
3
У заявці на перевезення вкажіть точну кількість вантаж ових місць, розміри, вага та найменування вантаж а, дані (у тому числі контактні) вантаж оотправітеля і вантаж ополучателя, час підвезення вантаж а, якщо ви привезете його власним транспортом, або час і місце, з якого повинні будуть забрати вантаж представники компанії.
4
Якщо ви не хочете додаткових витрат, добре упакуйте ваш вантаж , інакше її можуть не прийняти або зажадати окрему плату за упаковку силами компанії-перевізника. Не забудьте нанести маркування з даними вантаж ополучателя на все вантаж ові місця, підготувати всі документи - рахунок-фактуру, касові чеки, накладні. Якщо вантаж підлягає сертифікації, наявність завірених копій сертифікатів обов'язково. У разі відсутності будь-яких документів при перевірці відповідальність будете нести ви, як вантаж оотправітель або замовник перевезення.
5
Вам повідомлять номер вантаж а - номер авіаційної вантаж овой накладної, номер рейсу, дату вильоту. Про фактичне вильоті вас проінформують по телефону або електронною поштою.
6
На вантаж овом складі аеропорту призначення ваш вантаж можна буде отримати за паспортом або за дорученням. При отриманні необхідно перевіряти цілісність упаковки і кількість місць. Уточніть при оформленні замовлення, чи можлива доставка вантаж а за адресою одержувача - деякі компанії надають і такі послуги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kwraFrnqPHc
Корисна порада
Оплата вантажу буде проводитися за фактичною вагою й обсягом.