Як відключити веб камеру в ноутбуці. Як відключити і включити на ноут веб камеру.

Бувають ситуації, коли виникає необхідність відключити web-камеру ноутбука. Причини можуть бути найрізноманітнішими: бажання зберегти інкогніто при віртуальному спілкуванні, економія заряду акумулятора, або, можливо, ви відчуваєте роздратування від присутності всевидющого ока. Зробити це можна кількома способами - за допомогою клавіатури, через оснастку диспетчер пристроїв і за допомогою програмного забезпечення самої камери.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, веб-камера
Інструкція
1
На клавіатурі всіх моделей ноутбуків є клавіша Fn. Знаходиться вона в лівій частині клавіатури поруч із клавішею Ctrl. Це функціональна клавіша, про що і говорить її назва. Натискання на цю клавішу активує додаткові функції інших клавіш клавіатури. Значення цих функцій зазвичай наноситься маркуванням блакитного, рідше іншого контрастного кольору. Функціональними клавішами можна управляти рівнем звуку, яскравістю, включенням і відключенням різних пристроїв, у тому числі і веб-камерою. Знайдіть на клавіатурі ноутбука символ, який зображає веб-камеру. Найчастіше він знаходиться на одній з клавіш від «F1» до «F2».
2
Натиснувши і не відпускаючи клавішу Fn, натисніть клавішу з символом веб-камери. На екрані ненадовго з'явиться зображення перекресленою камери. Камера відключена.
3
Відключити веб-камеру можна і засобами операційної системи. Щоб зробити це, запустіть оснащення Диспетчер обладнання ». Для цього відкрийте вікно «Властивості» з контекстного меню «Мій комп'ютер». У діалоговому вікні, знайдіть вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв». У який з'явився деревовидному списку всіх апаратних пристроїв знайдіть «Пристрій обробки зображень» і клацніть на «плюсике», що стоїть поруч. Клацнувши правою кнопкою на що з'явилося назві вашої веб-камери, виберете з контекстного меню пункт «Відключити». Підтвердіть дію у вікні запиту натисканням кнопки «Ок». Пристрій буде вимкнено.
4
Якщо ж вам потрібно просто завершити сеанс відео і немає необхідності відключати пристрій в системі, то просто закрийте вікно програми, що управляє веб-камерою натисканням на хрестик у верхньому правому куті вікна, або на кнопку «завершити відеодзвінок» у вікні клієнтської програми.