Як обрізати краю в Photoshop. Як обрізати відмічені область в фотошопі.

Важко сказати, скільки саме способів обрізання непотрібних країв зображення існує в графічному редакторі Adobe Photoshop. Нижче наведено чотири з них - ці варіанти, мабуть, застосовуються найбільш часто.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зменшіть «розмір полотна», як один з варіантів обрізки країв зображення. Сенс цього методу полягає у звуженні рамки зображення - все, що залишиться за рамкою буде обрізано при подальшому збереженні картинки в файл. Спочатку у відкритому документі створіть дублікат основного шару, натиснувши поєднання клавіш CTRL + J. Дублікат буде потрібний, якщо Фотошоп не дозволить змінювати основний (фоновий) шар, а вам буде потрібно підлаштувати положення картинки щодо звуженої рамки полотна.
2
Відкрийте в меню розділ «Зображення» і виберіть рядок «Розмір полотна». Цій дії відповідає натискання клавіш ALT + CTRL + C. Така команда відкриває вікно, в якому вам потрібно встановити нові значення ширини і висоти картинки.
3
Поміняйте числа в полях «Ширина» та «Висота» та натисніть кнопку «OK». Редактор попередить, що нові розміри менше попередніх - натисніть «Продовжити», і видима область картинки буде зменшена відповідно до зазначених вами розмірами.
4
Увімкніть інструмент "Переміщення", натиснувши клавішу V. Тепер ви можете рухати створену копію основного шару мишкою або клавішами зі стрілками, щоб «за кадром» залишалася саме та частина зображення, яку ви хотіли обрізати.
5
Інший спосіб обрізати непотрібне на картинці - скористатися інструментом «Рамка». Щоб його включити натисніть клавішу C або клацніть на панелі інструментів відповідну піктограму.
6
Наведіть курсор на верхній лівий кут тій області картинки, яка повинна залишитися після обрізки. Натисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи її, перемістіть курсор в праву нижню точку цієї області. Так ви виділите прямокутник, на кожній стороні якого будуть по три вузлові точки.
7
Переміщайте мишкою вузлові точки, щоб більш точно підлаштувати межі обрізування, а коли з цим закінчите - натисніть клавішу Enter і редактор прибере все, що залишиться за межами виділеної рамки.
8
Третій спосіб полягає у використанні функції «Тримминг». Цей метод має сенс застосовувати, коли потрібно обрізати прозорі поля навколо зображення або текстового шару. Команда «Тримминг» поміщена в меню в розділ «Зображення» і відкриває окреме віконце. Вам слід переконатися, що навпроти пункту «Прозорих пікселів» в цьому віконці поставлена позначка, і натиснути кнопку «OK».
9
Четвертий спосіб передбачає використання інструменту «Прямокутна область». Щоб його включити, досить натиснути клавішу M або клацнути в панелі інструментів відповідну піктограму. За допомогою цього інструменту мишкою виділіть ту область зображення, яку потрібно залишити і скопіюйте її в оперативну пам'ять натисканням сполучення CTRL + C.
10
Створіть новий документ, натиснувши поєднання CTRL + N. Розміри цього документа будуть в точності рівні скопійованого вами ділянці зображення, Фотошоп зробить це автоматично. Тому коли в створений документ ви вставите вміст оперативної пам'яті (CTRL + V), то це і буде копія вихідної картинки, але з обрізаними краю ми.
Оформити постер, картину, фотографію або вишивку в красиву раму своїми руками досить просто. Для цього зовсім не обов'язково звертатися в багетну майстерню.
Вам знадобиться
  • двосторонній скотч, маленькі цвяхи, картон, олівець, гострий канцелярський ніж
Інструкція
1
Останнім часом популярність прикраси інтер'єрів картинами або постерами знову набрала обертів. Практично кожен господар житлоплощі хоче повісити на видне місце свої улюблені фотографії або вишивку, створену власноруч. Але ціни на оформлення цих елементів декору в багетних майстерень досить високі, тому не кожен може собі їх дозволити.
2
Далеко не всі знають, що самостійно оформити картину, постер, фотографію або навіть вишивку в готову раму зовсім не складно. У будь багетній майстерні напевно є вже готові рами, і найчастіше вони зроблені не з дорогого дерев'яного багета, а з пластику, який зовні дуже нагадує дерево. Такі рами коштують набагато дешевше, а продаватися вони можуть як зі склом і задником, так і окремо. Якщо у вас є вже готова рама, скло до неї можна замовити додатково, а задник самостійно вирізати з картону.
3
Для того щоб оформити картину або фотографію в раму, вам знадобиться двосторонній скотч, маленькі гвоздики, картон, олівець і гострий канцелярський ніж. Якщо ви оформляєте постер або фотографію, для початку вам необхідно обрізати зображення по контуру, залишивши невеликі поля (їх приховає рама). Для тонкого багета краю, як правило, становлять 1 см. Вони необхідні для того, щоб зображення після оформлення проглядалося повністю.
4
Далі, за розміром постера або фотографії виріжте картон. Візьміть двосторонній скотч, наріжте його шматочками і наклейте на картонну поверхню, після чого до картону акуратно почніть приклеювати постер, при цьому його ретельно розгладжуючи. В іншому випадку загальний вигляд виробу спотворять повітряні пузирі.После цього вкладіть картон в раму і закріпіть його за допомогою маленьких цвяшків (в тому випадку, якщо в рамі не передбачено спеціальних пелюсток).
5
Найважче оформити в раму вишивку, так як тканина доведеться натягувати на картон. Перед оформленням готову тканину не забудьте випрати і попрасувати. Вишивка оформляється так само як постер або фотографія, тільки її не потрібно обрізати під розмір рами. Матеріал буде необхідно міцно "посадити" на картон, загорнути краї, злегка натягуючи їх, і закріпити з іншого боку.