Як накачати колеса коляски. Як накачати колесо дитячої коляски насосом.

Сучасні коляски нагадують складні механізми. В них присутні амортизатори, складні системи трансформації, система гальм і надувні колеса. При покупці нової коляски колеса в ній, як правило, практично спущені. Нанос в комплекті буває не у всіх колясок. Тому перед батьками одразу ж постає питання, чим накачати колеса.
Інструкція
1
Якщо в комплекті до коляски додається насос, то ніяких проблем немає. Такий насос компактних розмірів, тому його можна завжди возити з собою. Якщо у вас спуститься колесо під час прогулянки, навіть мама зможе підкачати його і продовжити прогулянку або доїхати додому.
2
Якщо насоса в комплекті немає, вам самим доведеться шукати, ніж накачати колеса. Найоптимальніший варіант -це велосипедний насос. Він є практично у всіх. Якщо його немає у вас, то напевно він є у ваших друзів, знайомих, сусідів. З велосипедним насосом ви легко впораєтеся з даною проблемою.
3
Якщо недалеко від вас є шиномонтаж, зверніться туди. Швидше за все, вам не відмовлять у вирішенні даної проблеми. Можливо, з вас навіть не візьмуть за це грошей.
4
Колеса вашої коляски можна спробувати накачати автомобільним компресором. Але у вас можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що наконечник на шлангу компресора може не влізти між ободом і втулкою колеса. Тому потрібен перехідник, який не так вже й легко знайти.
5
До такого питання, як накачивание коліс в колясці, ставитеся серйозно, так як це стосується безпеки та комфорту вашого малюка.
Зверніть увагу
Купуючи коляску, дізнайтеся у продавців, який тиск має бути в колесах. Це важливо. Слід вивчити покришки, може бути, рекомендований тиск буде вказано на них. Якщо ви перекачати колеса, то вони будуть дубові, що позначиться на комфорті їзди. А якщо колеса накачати не до кінця, то вони швидко зносяться.
Корисна порада
Взимку можна трохи зменшити тиск в колесах. Це поліпшить прохідність вашої коляски. Вона з найменшими зусиллями долатиме снігову кашу і замети.