Як зробити подарунок своїми руками для мами. Подарунок для мами своїми руками.

Подарунки своїми руками можна зробити з чого завгодно. Мамі буде дуже приємно отримати на свято ексклюзивний сувенірчик з солоного тіста або фото зі своєю дитиною в рамці, зробленої ним же з кольорового паперу і картону. Все це приємні дрібниці, які залишаться на довгу пам'ять.
Інструкція
1
З солоного тіста можна створити красивий ексклюзивний і довговічний сувенір.Пріготовьте тісто зі склянки борошна, склянки солі «екстра» і півтора - двох склянок води. Ретельно вимісити - воно не повинно бути рідким, щоб з нього можна було ліпити, як з пластиліну.
2
Зліпити з тіста що захочете - кошеня, квіти або дельфінів - те, що сподобається вашій мамі. Якщо ви хочете, щоб сувенір висів на стіні, зробіть одну сторону падлюка плоскою, а зверху вставте петлю з дроту або товстої нитки. При з'єднанні деталей, потрібно змочувати стики трохи водою, для хорошого склеювання. Користуйтеся ножем для відрізання.
3
Готову саморобку покладіть на абсолютно сухий і не жирний лист, застелений папером, і поставте в духовку для скам'яніння. Не вмикайте занадто сильний вогонь, сушіть при помірній температурі приблизно 2 години.
4
Коли саморобка засохне і охолоне, можна починати її забарвлення. Для цього візьміть звичайну гуаш. При фарбуванні вибирайте самі яскраві й радісні кольори, а також тонку пензлик. Фарбуйте густою фарбою, товстим шаром.
5
Після висихання фарби можна спробувати покрити майбутній подарунок лаком, але це не обов'язково.
6
Зробити подарунок для мами своїми руками можна з картону й кольорового паперу або щільної тканини. Ці нехитрі матеріали і клей ПВА допоможуть створити веселу рамку для фото.Возьміте фото, де зображена ваша мама або ви вдвох, прикладіть до картону і обведіть олівцем.
7
Виріжте з цього картону основу розміром на 5 см більше по всіх краях, ніж фото, і приклейте картку на нього.
8
З кольорового паперу або тканини виріжте рамку. Вона повинна мати всередині отвір за розміром фотографії, а краї по 5 см в ширину. Приклейте цю рамку на картон.
9
З кольорового паперу виріжте пелюстки квітки, серединку, листики. Якщо подарунок до 8 березня, зробіть цифру 8, якщо до дня народження, то число відповідне віку або якусь підпис.
10
Приклейте квітка в лівому верхньому куті фото таким чином, щоб він заходив краями на фото і виходив за межі рамки. Цифру або букви наклейте в нижньому правому куточку.
11
Не забудьте приклеїти ззаду підставку з картону.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vkSeJ-jangM
Зверніть увагу
Зроблене щось руками синочка чи доньки, ось що найбажаніше для мам!
Корисна порада
Дівчатка для мам можуть зв'язати серветку гачком або хустинку. А ті, хто освоїв в'язання спицями, нехай виконають вироби поскладніше: від рукавиць і игольниц до елегантних жакетів та кофт.