Як позбутися від електризації волосся.

Багато дівчат зустрічаються з такою проблемою, як перетин, електризація або випадання волосся . Статичну електрику не тільки приносить незручність: волосся и лізуть в обличчя, пушаться, але і дуже сильно дратує. Якщо розібратися в суті проблеми, то факторів, через які волосся и електризуються, досить багато. Виявивши справжню причину проблеми, можна боротися і зі слідством.
Інструкція
1
Літній період. Солона морська вода, жаркі промені літнього сонця негативно відбиваються на кератинових шарі волосся , стоншуючи його, що призводить до ламкості і втрати вологи. Якщо не стежити за станом волосся в даний період, то під впливом ультрафіолетових променів ви зневоднюється гідроліпідний шар волосся , внаслідок чого волосся и почнуть сильно електризуватися. Застосування різних масок і доглядають бальзамів допоможуть впоратися вам з даною проблемою. Маска на основі кефіру відмінно підійде для будь-якого типу волосся , доглядаючи і відновлюючи структуру волосся від коренів і до самих кінчиків. Для приготування даної маски, кефір підігрійте на повільному вогні протягом 5-10 хвилин. Додайте в нього кілька крапель реп'яхової олії і остудіть. Наносити дану маску рекомендується на вологе волосся и на 10-15 хвилин, після чого необхідно обполоснути волосся и теплою водою. Пам'ятайте: дії ультрафіолетових променів в основному схильні забарвлені і сиві волосся и.
2
Осінній, весняний і зимовий період. У період зміни клімату, під час дощу, снігу, вітру і вогкості не нехтуйте носінням головного убору. Пам'ятайте: попадання на волосся и снігу або дощу призводить до ослаблення волосся , таким чином лусочки волосся розкриваються і вбирають шкідливі речовини, що призводить до електризації волосся .
3
Негативний вплив на волосся и. Регулярне використання прасуванням для випрямлення волосся , фена для сушіння, незбалансоване харчування, забарвлення, хімічна завивка може призвести до пересушуванні волосся . Щоб уникнути електризації волосся дотримуйтесь правил виконання даних процедур. Перед сушінням або випрямленням волосся наносите спеціальні пінки або гелі, які не тільки захистять ваші волосся и, але й додадуть їм здоровий блиск і сяйво. Пам'ятайте: у багатьох пінках і мусах містяться антистатичні компоненти, які позбавляють волосся и від статичної електрики.
Зверніть увагу
Багато жінок в осінньо-зимовий період стикаються з проблемами при догляді за волоссям, які починають електризуватися, пушіться, сіктися і випадати. Особливо дратує статичну електрику. Зазвичай волосся електризується взимку, тому у всіх бідах несправедливо звинувачують шапки. Насправді ж причин, що викликають непрезентабельний вигляд волосся, дуже багато.
Корисна порада
Не знаю, чи помітили ви, що саме взимку волосся починає електризуватися. Причини появи електризації волосся. Це відбувається з двох причин: по-перше, під головним убором волосся труться одна об одну і накопичують заряд, по-друге, перепади температури, сухе повітря в приміщенні призводять до того, що волосся стає сухим, ламким і від будь-якого дотику стають дибки.