Як постелити фанеру на підлогу. постелити підлогу з дсп.

При проведенні ремонту в квартирі ви можете виявити, що поверхня статі далека від ідеальної і потребує вирівнюванні. У багатьох випадках вирівняти підлогу можна за допомогою фанери. Пол експлуатується в приміщенні набагато більше інших поверхонь, тому до обробки його слід поставитися з усією відповідальністю.
Вам знадобиться
  • Фанера, бетонна суміш, поліетилен, дерев'яні бруски, шліфувальна машина, саморізи
Інструкція
1
Якщо перепади рівня статі в квартирі досягають декількох сантиметрів, поверхня статі заґрунтуйте і зробіть бетонну стяжку. Стяжка сохне близько 45 діб. Після цього нанесіть на стяжку гідроізоляційне покриття. Тепер належить настелити фанеру.
2
Переконайтеся, що основа під фанеру виконано якісно, з дотриманням належних норм якості і технологій. Перевірте рівень вологості стяжки, для чого укладіть на неї шматок поліетилену розміром метр на метр. Краю поліетилену притисніть до підлоги вантажем, щоб поліетилен виявився притиснутим по всьому периметру. Залиште поліетилен на три доби. При відсутності через зазначений час на внутрішній стороні поліетилену вологи можна вважати підставу придатним для укладання фанери.
3
Розкладіть листи фанери, розкроєні на квадрати, по їх перед статі Гаєм місцям. Подгоните листи під розміри кімнати. Між окремими листами залиште шви близько 10 мм, а між крайніми листами і стіною - до 20 мм. Для хорошої вентиляції фанера не повинна стикатися зі стінами.
4
Укладку листів фанери виробляєте зі зміщенням (по типу цегляної кладки), щоб не виникало перетину швів в одній точці. Підігнані за місцем листи пронумеруйте, складіть схему їх розташування і на час зніміть з статі .
5
Перед остаточною укладанням фанери зачистите підставу від нерівностей, великих крапель цементного розчину, фарби і т.п. Потім ретельно очистіть поверхню від дрібного сміття і пилу (для цього знадобиться пилосос). Після очищення поверхня статі заґрунтуйте.
6
Покладіть розкроєну і підігнану фанеру на підставу за заздалегідь складеною схемою. На підставу тонким шаром нанесіть клейову мастику. Покладіть лист фанери на своє місце і прикріпіть до основи саморізами з пластиковими дюбелями. Крок при кріпленні повинен бути приблизно 200 мм.
7
Після укладання всіх листів фанери і її закріплення відшліфуйте її, щоб отримати рівну основу для укладання паркету або ламінату. Для шліфування використовуйте грубу наждачний папір або шліфувальну машину.
8
На заключному етапі робіт з укладання фанери проведіть візуальний огляд, перевірку рівності підстави і ухилу (для цього використовується будівельний рівень).