Як назвати готель. i was a lonely girl переклад.

Назва готелю має задовольняти ряду критеріїв. По-перше, воно зобов'язане бути гостинним, затишним, домашнім. По-друге, під нього легко повинне підбиратися доменне ім'я. Адже готелі нерідко бронюють через інтернет. По-третє, воно легко повинно читатися в англійській транскрипції, бо готелями в конкретному місті цікавляться і зарубіжні гості.
Інструкція
1
Визначтеся, по які правилам будете підбирати доменне ім'я для майбутнього сайту готелю. Задача виявиться непростим, тому що короткі і звучні імена давно зайняті. Деякі компанії стали активно використовувати в назві домену дефіс.Рассмотрім англійське слово hotel (готель). Можна додати до нього через дефіс назва готелю і вийде прекрасне доменне ім'я, на зразок hotel-mars.Данний підхід залишає свободу творчості у виборі назви готелю. Тепер можна не переживати про благозвучності імені майбутнього сайту. Дефісом можна сполучати і інші англійські слова.
2
Для вибору назви готелю не обов'язково проводити мозкові штурми. Є цікавий метод, що нагадує гру. Складіть список з 5-7 іменників. До кінця списку додайте слово "готель".
3
Попросіть будь-якої людини взяти участь в грі. Ви називаєте іменник, а людина повинна, не замислюючись, назвати асоціацію. На слово "готель" асоціацією може бути слово "затишок" або "тепло". На 2-му кроці ви спеціально поставили слово "готель" в кінець списку, щоб людина попередньо потренувався називати асоціації на інших словах.
4
Повторіть 3-й крок з різними учасниками. Записуйте їх відповіді по слову "готель". Проводите гру стільки разів, скільки потрібно для отримання довгого списку асоціацій.
5
Подякуйте кожної людини за участь і скажіть, що він вам дуже допоміг. Попросіть його провести гру зі своїми знайомими. Нехай передадуть вам списки з відповідями. Людям подобається брати участь в нескладних іграх і надавати допомогу.
6
З отриманих слів виберіть відповідну назву для готелю. Подивіться, як воно буде виглядати в імені сайту і перевірте, чи вільно доменне ім'я.
Корисна порада
Після вибору назви готелю запишіть його на листочку і залиште днів на 5. Постарайтеся про нього не думати. Потім прочитайте назву ще раз, щоб переконатися, подобається воно вам чи ні.