Як покрити паркет лаком.

Паркет - це відмінний вибір практично для будь-якої квартири і будинки. Крім того, що паркет має естетичний зовнішній вигляд, він також порадує вас і ваших рідних своєю довговічністю. Однак просто покласти паркет недостатньо. Його ще потрібно покрити хорошим лаком, і зробити це правильно. Покривши підлогове покриття лаком, ви не тільки додасте йому відмінний зовнішній вигляд, але і зробите його більш довговічним.
Інструкція
1
Отже, насамперед вам потрібно буде провести ретельне очищення підлогового покриття. Почати потрібно з застосування органічного очищувача, щоб знежирити паркет.
2
Покінчивши з знежиренням, беріться за видалення плям. Для цього рекомендується скористатися спеціальним розчинником, який призначений саме для паркетного покриття. Дочекайтеся висихання.
3
Коли і з плямами буде покінчено, пройдіться по всій поверхні паркету пилососом, ретельно прибираючи пилюку. Тепер вже можна і лак наносити.
4
Покривати підлогу лаком рекомендується від стіни, що знаходиться далі за всіх від дверей. Наносячи лак в кути між стінами і підлогою, використовуйте невелику пензлик. Для роботи з решти поверхні підлоги можна використовувати спеціально призначений для цього валик.
5
Наносячи перший шар лаку, дайте йому можливість підсохнути, потім відполіруйте його до блиску спеціальною шліфувальною машинкою. Після цього можна пройтися по лакованому покриттю пилососом і протерти лакове покриття вологою ганчірочкою.
6
Паркет потрібно покривати не одним, а кількома шарами лаку (3-7 шарів). Після нанесення кожного шару потрібно чекати висихання, пилососити і шліфувати покриття. Також врахуйте, що кожен новий шар лакування наноситься перпендикулярно попередньому. А коли займетеся нанесенням останнього шару, подбайте про те, щоб вибрати напрямок від вікна до дверей кімнати.
7
До моменту висихання лаку в кімнату не повинні проникати сонячні промені і сильні протяги. Не рекомендується ходити по кімнаті без гострої на те потреби протягом як мінімум доби. Повне ж висихання лаку буде тривати приблизно тиждень.
Зверніть увагу
Обов'язково подбайте про провітрювання кімнати, в якій проводяться роботи по лакировке статі. Також в обзаведіться рукавичками та респіратором, щоб використовувати їх безпосередньо при роботі, тим самим захистивши себе від впливу лаку.