Як позбутися від дрібних прищів. Як позбутися від маленьких прищи на плечах.

Перш ніж розбиратися в тому, як позбутися прищів , необхідно з'ясувати, в якій формі у вас протікає це захворювання. Якщо прищі постійно з'являються, при цьому болить шкіра, прищі займають досить велику площу, то не варто відкладати візит до лікаря. Можливо, що у вас захворювання «акне». А це дуже серйозно. Але, якщо ця проблема вас не постійно турбує, то можна спробувати її позбутися самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від дрібних прищів , необхідно організувати правильний догляд за шкірою. Тут ефективні відомі всім принципи догляду. Шкіру потрібно очищати, зволожувати і живити. Необхідно лише мати уявлення про те, що для кожного типу шкіри існують свої особливості догляду.
2
Дуже часто доводиться чути таке поширене думка, що при боротьбі з дрібними прищами вельми корисно багаторазове умивання. Насправді ж, ця думка помилкова. Вмиваючись, ви видаляєте жири з шкіри, які виробляються сальними залозами і захищають шкіру від несприятливих зовнішніх впливів. Залози починають посилено працювати і виробляти все більше і більше жиру. В результаті кількість прищів не скорочується, а, навпаки, збільшується. Оптимальна кількість умивань - 2-3 рази на день. А що стосується пілінгу, то не рекомендується їм зловживати. Користуватися потрібно тільки м'якими засобами на гелевою основі.
3
Крім того, якщо ви вирішили позбутися від дрібних прищів , то потрібно радикально поміняти своє харчування. Прищі не прибрати, якщо ви любите різні лимонади, кава, їжу швидкого приготування, чіпси. Включіть в свій щоденний раціон овочі, фрукти, різні каші, зелень, сою, а також зелений чай.
4
Також необхідно очистити кишечник. Шкіра завжди бере на себе очисні функції органів, які не в силах впоратися зі своїми завданнями. А якщо у вас є проблеми з кишечником, то саме шкіра виводить зайві шлаки назовні. В результаті і з'являються прищі. Для того щоб позбутися від прищів , потрібно допомогти кишечнику нормалізувати свою роботу. Його потрібно очистити. Для цього щоранку на голодний шлунок слід пити солоний розчин (на півлітра воли 1 чайна ложка солі). Через півгодини після цього випити склянку кефіру. Ефект буде відчутний вже через один-два тижні.
Корисна порада
Якщо у вас є шкідливі звички, то від них необхідно позбутися. Не забувайте, що і в сигаретах, і в алкоголі містяться речовини, які порушують обмін речовин.