Як написати оголошення про продаж квартири. Як написати коректно обьявление про продажу кімнати.

Продаж квартири - процес, з яким більшість людей (не рахуючи, зрозуміло, професіоналів ринку нерухомості) стикаються досить рідко. Тому більшості власників житла «на виданні» доводиться знайомитися з усіма тонкощами успішного продажу нерухомості буквально «з азів». І перший крок - це складання оголошення, яке повинно зацікавити потенційного покупця.
Інструкція
1
Перше, що варто вказати в оголошенні - основні параметри виставленого на продаж житла. Це місце розташування квартири , кількість кімнат, поверх (вказується в поєднанні із загальною поверховістю будинку, наприклад 6/9 - шостий поверх дев'ятиповерхового будинку), тип квартири (наприклад, «хрущовка », панельний будинок покращеного планування, монолітний будинок,« сталінка »і т.д.).
2
Далі розкажіть про планування квартири . Варто вказати загальний метраж і площа кімнат (згадавши також про те, роздільні вони або суміжні), не забудьте про розмір кухні. Дані про метраж зазвичай оформляються так: загальна площа/житлова/площа кухні. Площа кімнат краще вказувати окремо, об'єднуючи дужками суміжні. Наприклад, для суміжно-ізольованій трикімнатної квартири загальною площею 53 квадратних метра, з шестиметрової кухнею, ізольованій кімнатою в 8 «квадратів» і двома суміжними кімнатами в 18 і 12 метрів дані в оголошенні виглядатимуть так: 53/(18 + 12) +8/6. Згадайте також про наявність балконів і лоджій, телефону, плануванні санвузли (суміжний або роздільний).
3
Перерахувавши всі об'єктивні характеристики квартири , можна переходити до її особливостей. Зрозуміло, якщо ви хочете зацікавити покупця, в першу чергу має сенс вказати на додаткові переваги. Це може бути стан квартири (недавно вироблений ремонт, заміна труб, установка склопакетів і так далі); її місце розташування (близькість від метро або транспортних розв'язок); наявність поблизу шкіл, дитячих садків, магазинів; наявність місця для парковки автомобіля; зелений двір і так далі.
4
Згадайте про чинниках, які можуть полегшити або прискорити реєстрацію угоди. Наприклад, якщо ви хочете просто продати квартиру і не плануєте одночасне придбання іншої нерухомості - вкажіть, що це «пряма» (в деяких регіонах - «чиста») продаж. Якщо ви плануєте переїзд і у вас вже є домовленість з господарями квартири , яку ви будете купувати - вкажіть, що варіанти підібрані. Також прискорити процес продажу можуть готовий пакет документів на квартиру і відсутність в ній зареєстрованих людей.
5
Обов'язково відзначте, чи готові ви продати вашу квартиру в іпотеку - тобто проставити в договорі повну вартість вашого житла і почекати, поки іпотечний договір буде зареєстрований. Зазвичай в іпотеку продаються квартири , що знаходилися у власності більше трьох років - в таких випадках продавець не платить податок з продажу.
6
Не забудьте в ув'язненні вказати ціну вашої квартири і доречність торгу, а також спосіб, який дозволить потенційному покупцеві зв'язатися з вами (телефон, електронна поштова адреса).
Зверніть увагу
Якщо ви подаєте рядкове оголошення в газету і обмежені числом знаків - не бійтеся скорочувати слова. Так, наприклад, оголошення про прямий продаж однокімнатної квартири, розміщене в розділі «Нерухомість - продаж» може виглядати так: «1к; Центр.р-н; Леніна 15; 4/5 хр, кир; 33/18/6; бал, тел, с/в см; отл.сост., парковка, зел.двор. ПП, іпотека. 4000 тис.р, торг. Тел. 123-11-11 ».