Як побудувати садовий будиночок своїми руками.

Садовий будиночок , побудований своїми руками, дозволяє облагородити земельну ділянку, зробити його більш комфортним. Влітку там можна відпочити, сховатися від проливного дощу або палючих променів сонця. Для пристрою садового будиночок а вам знадобляться прості матеріали та інструменти, а також навички роботи з ними і знайомство з елементарними будівельними технологіями.
Інструкція
1
Почніть з створення проекту майбутньої будови. Визначтеся з тим, для чого вам знадобиться садовий будиночок - для проживання в літній час або просто для відпочинку та зберігання інвентарю. Якщо споруда потрібно для господарських потреб, можна обмежитися простим сараєм, для проектування якого буде достатньо всього лише ескізу. Садовий будиночок для житла потребує більш ретельного планування. Вам знадобиться, очевидно, кілька кімнат: спальня, кухня, комора. Для сім'ї з трьох осіб достатньо буде спорудити приміщення розміром в 30 кв. м.
2
Визначте місце, де буде розташовуватися садовий будиночок . Врахуйте, що будинок не слід розміщувати в низинних місцях, де може скупчуватися вода. Вибирайте для споруди вищу точку земельної ділянки. Врахуйте також зручність проведення комунікацій і водопостачання. Оптимально розташувати будиночок в північній або північно-західній частині ділянки, не ближче 3 м від його межі. Місце не повинно бути затінено. Вікна та вхідні двері спроектуйте зі східною або південно-східної сторони будиночок а.
3
Оберіть будівельні матеріали. Це може бути цегла, газо- або піноблоки (останній варіант більш практичний і дозволяє прискорити терміни зведення споруди в три-чотири рази). Дуже хорошим вибором буде будиночок з деревини. Із заздалегідь підготовленого і висушеного бруса можна побудувати будиночок , немов з конструктора. Ви можете доглянути готову конструкцію, яку залишиться тільки доставити на ділянку і зібрати за кресленнями. Правда, покупка готової збірної конструкції обійдеться дещо дорожче, ніж будівництво будиночок а повністю своїми руками.
4
Зведіть основу будівлі - його фундамент. Оптимально буде використовувати для одноповерхового будиночок а опорні бетонні плити товщиною 100 мм. Розрахуйте їх кількість і розміри, виходячи з параметрів вашого майбутнього будови. Встановіть плити на глибину 150 мм в заздалегідь утрамбований пісок, вирівнявши за будівельним рівнем.
5
Зведіть дах садового будиночок а. Найпростіша її форма - трикутна, з двома скатами. Вікна можна зробити самостійно з брусків і дощок, а можна скористатися старими рамами, якщо такі є. Для облаштування будиночок а зсередини застосуєте свою фантазію, смак і творчі здібності. Головне - зробити внутрішнє оздоблення комфортним і неповторним.
Зверніть увагу
Або ви хотіли б побудувати на дачі маленький дачний будиночок своїми руками? Після закінчення робіт стіни будиночка слід обшити листами дсп, вставити вікна і двері. Пол будиночка зробити з дощок по лагах. Далі вам слід вибрати наружнюю обробку. Ви можете обшити стіни і дах будиночка листами руберойду (бюджетний спосіб) або обшити стіни сайдингом, а на дах покласти листи металопрофілю.
Корисна порада
Також по темі дивіться статтю: Приклад будівництва своїми руками і проект недорогого дачного будинку по каркасної технології. Проект і креслення нашого садового будиночка (для збільшення фото натисніть на нього). Як самому утеплити будинок з черепашника (ракушняка) Утеплення своїми руками будинку побудованого ... Будівництво своїми руками і особливості легкобетонних стін Легкобетонні стіни і блоки. Саман .... Як зробити арочні перемички своїми руками Робимо самі арочні перемички для ...