Як зробити мішуру.

Новорічні свята неможливо уявити без ялинки, різнокольорових гірлянд і, звичайно, різнобарвною мішури. А адже красиву мішуру можна зробити своїми руками: трохи фантазії - і оригінальне новорічне прикраса готова!
Інструкція
1
Зробити мішуру можна зі звичайної різнокольорового паперу. Наріжте смужки необхідної довжини, потім по обом сторонам стрічки наріжте бахрому. Якщо ви хочете, щоб мішура була крупною - робіть розрізи на більшій відстані. Для каркаса необхідно взяти тонку, гнеться дріт. Візьміть свою стрічку і починайте намотувати її на дріт гвинтом. Слід знати, що чим щільніше ви будете намотувати папір, тим міцніше в підсумку вийде мішура.
2
Також можна зробити мішуру з пластикової блискучою стрічки. Технологія виготовлення буде такою ж, як і для паперової мішури.
3
В готову мішуру можна вплести різнокольоровий дощик або прикрасити її невеликими ялинковими кульками.
4
Можна також спробувати зробити деревце з мішури. Візьміть гілочку з тонкими прутиками. Зробіть стрічку з бахромою, як описувалося вище, а потім намотайте її на гілочку, починаючи з основи. Таке деревце з мішури можна поставити в вазочку, попередньо прикрасивши невеликими ялинковими кульками.
5
При використанні домашньої мішури дотримуйтесь техніку безпеки: чи не накручуйте прикрасами лампочки гірлянди - це може привести до займання. Розміщуйте мішуру (особливо пластикову) на недоступному для домашніх тварин відстані, щоб улюбленці не змогли спробувати вашу прикрасу на смак.