Як очистити від силікону. Як очистити голову від силіконів.

Деякі поверхні досить проблематично буває очистити від силікону . Якщо силікон тривалий час перебував на поверхні скла або керамічної плитки, то він досить глибоко вбирається в структуру матеріалу і насилу піддається чищенню. Для очищення поверхонь від силікону потрібні невеликі хитрощі.
Вам знадобиться
  • Ніж, губка, засіб для чищення, ацетон, сіль
Інструкція
1
Щоб позбутися силікону на поверхні скла, спочатку механічним способом видаліть силіконові нарости. Для цього можна використовувати зворотний бік звичайного ножа. При роботі дотримуйте акуратність, щоб не подряпати поверхню.
2
Після механічного очищення може залишитися жирний слід. Візьміть суху губку для миття посуду і зворотного її стороною, оснащеної ворсом, протріть сліди від силікону . Для більшої ефективності нанесіть на губку звичайне чистячий речовина для миття посуду. Чим більше застарілим є сліди забруднення, тим довший відбуватиметься процес очищення.
3
Замість миючого засобу для миття посуду використовуйте також засіб для миття скла. У деяких випадках такий метод здатний впоратися із залишками силікону на гладких і рівних поверхнях значно краще, ніж інші засоби.
4
Якщо і цей засіб не допомагає, використовуйте для видалення слідів силікону ацетон. При цьому слід пам'ятати про заходи безпеки, працювати в гумових рукавичках і берегти дихальні шляхи від потрапляння в них парів ацетону.
5
Наступний спосіб передбачає використання солі, злегка зволоженою звичайною водою. Нанесіть сіль на чисту ганчірочку або насипте в згорнутий в кілька шарів шматок марлі. Подібним пристосуванням у вигляді тампона протріть з невеликим натиском забруднене силіконом місце акуратними круговими рухами.
6
У більшості випадків очищення поверхні від силіконового герметика залежить від його якості і чистоти скла перед його нанесенням. При гарній якості силікону і чистому склі цілком достатньо механічного способу очищення. Якщо ж силікон утримується на склі дуже міцно, нагрійте скло до 400оС, після чого силікон розкладеться. Продукти розкладання порівняно легко видаляються звичайними миючими засобами.