Як підключити верстат.

Різноманітні верстати широко використовуються для обробки виробів з деревини, металу та інших матеріалів. Перш ніж почати роботу на такому складному технічному пристрої, його необхідно правильно підключити. При підключенні верстата необхідно в першу чергу керуватися заходами безпеки.
Інструкція
1
Проведіть заземлення верстата перед його підключенням. Надійніше всього підключити його до загальної системи заземлення у відповідності з діючими правилами, пропонованими до монтажу електроустановок та вказівкам в технічній документації до верстата.
2
Перевірте наявність і правильність кріплення огороджень, передбачених конструкцією верстата або іншого механізму, а також розташування і стан органів управління верстата (вони повинні перебувати в положенні "Виключено").
3
Усі струмопровідні частини обладнання й проведення захистите і обережете від випадкового дотику цими частинами. Укладіть зовнішню електричну проводку в труби або герметичні металеві рукава.
4
Підключіть верстат до електричної та пневматичної мережі. Потім увімкніть його на мінімальну частоту обертання і перевірте на холостому ходу роботу рухомих частин верстата. Якщо верстат при цьому працює нормально, приступайте до налагодження його окремих механізмів і систем. Виконання наладки можуть здійснювати тільки кваліфіковані наладчики з дозволу адміністрації підприємства в точній відповідності до вказівок, викладених в паспорті, технічному керівництві та інструкції з експлуатації верстата.
5
Не допускайте до підключення верстата і до роботи на ньому осіб, не обізнаних з його конструкцією, що не володіють прийомами безпечної роботи на ньому і правилами техніки безпеки. Не можна виконувати на верстаті операції, не передбачені його конструктивним призначенням і технічними характеристиками.
6
При роботі на верстаті не використовуйте стиснене повітря для його обдування, оскільки це може призвести до нещасного випадку. Переробки верстата, та інші конструктивні зміни, в тому числі і в схемі його підключення до мережі неприпустимі без дозволу адміністрації підприємства.
7
Після підключення верстата і введення його в режим експлуатації підтримуйте чистоту на робочому місці протягом усього робочого дня. Не допускайте захаращення верстата заготовками і вже готовими виробами, відходами виробництва і т.д. Підлога біля верстата повинен бути чистим, без масляних плям, щоб не можна було послизнутися. Передбачте наявність перед верстатом зручною дерев'яних грат або гумового килимка.