Як ловити взимку на блешню.

Риболовля - захопливу хобі. Тонкощі підбору снастей, вибору наживки і прикормки, азарт при виведенні риби захоплюють представників різних віків і професій, чоловіків і жінок. Зимова риболовля, при цьому, має безліч хитрощів і нюансів, знати які необхідно для отримання не тільки задоволення від риболовлі, а й пристойного улову. У чому ж особливості зимового блеснения риби7
Вам знадобиться
  • - зимова вудка для блеснения;
  • - волосінь (0,16-0,3 мм);
  • - блешня зимова розміром 3-5 см.
Інструкція
1
Прийдіть на водойму, заздалегідь знаючи, що там є хижа риба. Подивіться на околиці берегів. Починайте ловити з глибокого місця (там берег обривистий). Пробуріть лунку.
2
Пропустіть волосінь в колечко блешні, зав'яжіть петлеподібним способом (зробити це краще вдома, в теплі).
3
Існує безліч способів гри блешнею. Характерний для упіймання хижої риби спосіб полягає в наступному. Опустіть блешню до дна. Поворухнете блешню у дна, смикаючи за вудку, створюючи при цьому каламуть.
4
Підніміть блешню на 3-4 см від дна. Риба, думаючи що в мулі копошиться мальок, підходить до каламуті. Потім змахніть блешнею на 5-10 см (3-4 помаху), зробіть тривалу паузу (до 1 хвилини). Якщо клювання не послідувало, повторіть всі дії ще раз.
5
Можливий і інший спосіб. 3-4 рази вдарте блешнею по дну, різко підніміть її. Витримайте паузу приблизно 10 секунд. Якщо під час паузи клювання не послідувало, повторіть свої дії ще раз.
6
Наступний варіант.Начіная приблизно з 5 см від дна, робіть помахи. З кожним помахом піднімайте блешню на 5-10 см вверх.Между помахами робіть паузи по 2-4 секунди. Виконуйте підйоми доти, поки блешня не досягне кромки льоду. Потім опустіть її на дно і повторіть блеснение.
7
Можливі помахи (вони повинні бути короткими) протягом приблизно 30 секунд під самою лункою, а потім опускання блешні на дно. Таким прийомом залучають і ловлять окуня.
8
Зробіть помах, підійміть блешню від дна на 5-10 см. Відразу ж покладіть її на дно. Зробіть п'ятисекундних паузу. Повторіть дії.
9
Якщо риба не клює в глибокому місці, перейдіть на нове місце лову. Воно має бути трохи дрібніші попереднього.
Зверніть увагу
При виведенні риби не давайте слабину волосіні.
Корисна порада
Якщо риба не клює на заданій глибині, поступово піднімайте блешню, роблячи змахи по 5-10 см на різній глибині. Риба може перебувати в різних шарах води. На гачок, для залучення уваги риби, прив'яжіть невелику червону вовняну нитку.