Як позбутися потовиділень.

Безперечно, що підвищена пітливість (гіпергідроз) псує настрій не тільки жарким літом, але й протягом усього року. Це зрозуміло, адже волога шкіра є відмінною середовищем для розмноження мікробів, виникнення грибків і появи неприємного запаху. Особливо заподіюють дискомфорт вічно вологі пахви. Вони псують зовнішній вигляд, знижують впевненість у собі, викликають неприязнь і глузування оточуючих, заважаючи спілкуванню. А постійно волога шкіра привертає до простудних захворювань.
Інструкція
1
Зверніть увагу на дотримання правил особистої гігієни. Приймайте душ не менше 2 разів на день, мийте проблемні зони водою з милом, витирайте досуха бавовняним рушником.
2
Обов'язково користуйтеся дезодорантами - антиперспірантами після гігієнічного душу. Пам'ятайте, що це найпростіший, найпоширеніший і досить ефективний спосіб побороти гіпергідроз і неприємний запах. В даний час цієї продукції достатньо в будь-якому магазині побутової хімії або ж на ринку. Принцип дії антиперспірантів полягає в придушенні потовиділення шляхом зміни продукції білка в стінці потових залоз. Потрібно лише враховувати індивідуальні особливості вашої шкіри, а саме її чутливість. Так дезодоранти, що мають спиртову основу, викликають роздратування чутливої і сухої шкіри. В даному випадку краще віддати свою перевагу антиперспіранти на водній основі. Він містить хлорид алюмінію, який значно гальмує потовиділення. Наносите такий дезодорант на проблемні зони на ніч постійно, і результат не змусить себе чекати.
3
Запам'ятайте народні методи лікування гіпергідрозу. Місцево використовуйте ванни або протирання з відвару кори дуба, настою листя м'яти. Всередину вживайте настій шавлії. Для його приготування залийте одну чайну ложку трави шавлії склянкою крутого окропу, дайте настоятися і приймайте по півсклянки 2 рази на день.
4
У випадку дуже сильної пітливості застосовуйте заспокійливі препарати (настойку валеріани, пустирника, персен або новопассит). Вони нормалізують роботу вегетативної нервової системи, підвищує стрессоусточівость, що часто є причиною гіпергідрозу. і ряд інших ліків. Схожим дією володіє ряд препаратів беладони (беладони), це беллатамінал, белласпон, беллоид.
5
Знайте, що існують і більш складні способи лікування. Це ін'єкції Ботокса, Диспорта і, нарешті, хірургічне припинення симпатичного стовбура (симпатектомія), відповідального за роботу потових залоз. Показання, схему призначення і тривалість таких процедур може визначити тільки лікар.