Як зробити упаковку.

Бувають такі неприємні випадки, коли ми купуємо подарунок задовго до свята, щоб встигнути його упакувати в найкращому вигляді, а в підсумку пакуємо його напередодні події, та ще й в поспіху. Ставтеся серйозно не тільки до вибору подарунка, а й до його упаковки. Адже перше враження на людину справляє саме вона. А зробити її ви й самі можете з матеріалів, які часто можна знайти у себе вдома.
Інструкція
1
Найшвидший і простий спосіб для упаковки подарунка - це приміщення його в картонний пакетик. А «оживити» таку упаковку можна в два рахунки. Вертикально пов'яжіть широку стрічку, пропускаючи її зверху між мотузкових ручок. Тепер зав'яжіть прямо посередині пакета зі стрічки гарний бант. На бант ви можете закріпити квітку з тканини або нашити бісер. Тут потрібно лише дати волю фантазії.
2
Мішок можна склеїти з пакувального паперу. Візьміть пропорційний розмірам подарунка великий прямокутний аркуш паперу. Складіть його навпіл і склейте скотчем на дні і збоку. У вас вийде простий мішечок без ручок. В нього і помістіть подарунок. Після чого краї мішка зберіть зверху і пов'яжіть красивою стрічкою. Якщо замість паперу використовувати тонку тканину з блискітками, то упаковка прийме ще більш святкового вигляду. Тільки тканина зверху краще не перев'язувати стрічкою, а проробити в 15 см від краю отвору, через які можна пропустити стрічку і пов'язати бант.
3
Можна зробити упаковку оригінальною. Візьміть аркуш однотонної паперу. Можна взяти два аркуші. Один з них буде строкатим, а другий - під колір візерунка. Крім цього, знадобиться бісер, волосінь, і стрічечка з органзи. Загорніть подарунок в папір і виріжте їх такого ж паперу два овалу довжиною 15-20 см (залежить від розмірів подарунка). Краї у овалів зробіть трохи гострими, як у листя. Ці листочки посередині перев'яжіть стрічкою і прикріпіть до подарунка за допомогою скотча. На волосінь ви можете нанизати бісер і прикріпити її до банту зі стрічки та паперу.
4
Вишукано буде смотреться маленька коробочка з кільцем або сережками в упаковці, зробленої таким чином: загорніть коробочку в однотонну блискучу тканину або папір і перев'яжіть шовковою стрічкою. Поєднання чорного із золотим, синього з сріблястим і червоного з золотим виглядатимуть дуже вишукано і витончено.