Як підвищити обмін речовин організму.

Дуже часто набір зайвої ваги пов'язаний з уповільненим обміном речовин в організмі. Існують методи, які допомагають підвищити обмін речовин і нормалізувати вагу. Вони не вимагають особливих зусиль і успішно усувають проблему надлишкової маси тіла.
Інструкція
1
Дробове пітаніеРазделіте денний раціон на п'ять невеликих порцій. Дробове харчування підвищує обмін речовин. І не забувайте снідати. Ранковий прийом їжі прискорює обмінні процеси в організмі.
2
ДвіженіеФізіческая активність позитивно впливає на обмін речовин. Не обов'язково виконувати складні вправи. Будь-яке навантаження сприяє спалюванню жиру. Здійснюйте піші прогулянки, катайтеся на велосипеді, влаштовуйте генеральне прибирання в квартирі, відмовтеся від ліфта і піднімайтеся по сходах пішки. Рухи будуть спалювати зайві калорії. А фізична активність у вечірні години допоможемо вам позбавлятися від зайвої ваги навіть вночі.
3
МассажЛюбой масаж, особливо, антицелюлітний, значно підвищує обмін речовин. Під час масажу прискорюється кровообіг, з організму виводяться надлишкова рідина і токсини.
4
БаняНайдіте час для відвідування лазні. Це може бути російська лазня, сауна або турецька лазня. Гарячий пар, розігріваючи тіло, сприяє відкриттю пір і очищенню організму від шлаків. Баня прекрасно прискорює обмін речовин і зміцнює організм.
5
ВодаВода активно бере участь в процесі обміну речовин в організмі. Вона пригнічує апетит і залучає жири в обмінні процеси. Нестача води сповільнює обмін речовин. При нестачі води в організмі, печінка починає відновлювати рідину, а не спалювати жіри.Контрастний душ теж прискорює обмін речовин.
6
Кава і зелений чайКофеін прискорює спалювання калорій. Одна чашка ранкової кави збільшує насичення крові киснем, що, в свою чергу, прискорює обмінні процеси в організме.В зеленому чаї присутній натуральний пов'язаний кофеїн, який підвищує обмін речовин на 15%.
Зверніть увагу
Грейпфрут прискорює обмін речовин і покращує піщевареніе.Вода з лимоном підвищує обмінні процеси і спалює жір.В моркві міститься фолієва кислота, яка прискорює обмін веществ.Кіслород прискорює обмін речовин і спалює підшкірний жир.