Як почистити фару. Як чистити авто фари.

Іноді включені фари не є гарантією гарного освітлення і забезпечення безпеки на дорозі. Це відбувається через те, що на них утворюється наліт або своєрідна плівка, яка не піддається очищенню із зовнішнього боку.
Інструкція
1
Приготуйте необхідний для роботи інструмент. Вам буде потрібно теплова гармата або будівельний фен, викрутки різних розмірів, гайковий ключ і хромована плівка. Після цього акуратно зніміть бампер за допомогою викрутки і ключа. Це необхідно, щоб від'єднати фари.
2
Загляньте в простір між колесом і кузовом, там перед кожною нішею колеса ви побачите болти, які акуратно зніміть. Також відкрутите болти перед передньою частиною корпусу. Відкрийте капот і загляньте всередину нього, там знаходяться клепки, що кріплять бампер до автомобіля. Отщелкніте їх і зніміть бампер.
3
Зніміть фару , для цього відкрутіть болти кріплення. У кожного автомобіля фари знімаються різна. Уважно прочитайте керівництво по експлуатації вашого транспортного засобу і виконайте дану операцію.
4
Візьміть в руки фен і з його допомогою розігрійте силікон, який зміцнює лінзу до задньої частини фари. Коли він достатньо розм'якне, підчепити викруткою фару і від'єднайте її. Робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити хромове покриття. Знявши лінзу, продовжуйте гріти силікон, щоб зняти його якомога більше. Скористайтеся спеціальним засобом для зняття силікону.
5
Зніміть захисний ковпачок з лампи і відбивач. Ретельно вимийте і протріть фару з усіх боків, добийтеся того, щоб поверхня була прозорою. Нанесіть новий силікон на задню частину, туди, де знаходився старий. Накладіть лінзу і акуратно втисніть її в силікон. Встановіть фару на місце і бампер в зворотній послідовності.
6
Якщо немає часу на таку серйозну операцію, то зніміть фару , залийте в неї суміш води і миючого засобу, бажано такого, яке добре відмиває жир та інші забруднення. Акуратно потрясіть і злийте рідину. Якщо необхідно, то повторіть дану процедуру. Потім ретельно висушіть фару за допомогою фена і встановіть на місце.