Як відбілити ванну. Як відбілити стару ванну в домашніх умовах.

З часом ванна стає шорсткою і жовтою через нальоту, а відповідно в ній неприємно митися. Щоб відмити пожовклу ванну можна скористатися спеціальними засобами або перевіреними людьми способами очистки. Але пам'ятайте, якщо ви будете використовувати абразивні миючі засоби на новій, але злегка пожовклим ванні, вона може зіпсуватися. Тому перш ніж приступати до використання засобів, подумайте, а чи не зашкодить воно вашу ванну .
Інструкція
1
Якщо у вас стара ванна, і ви не боїтеся її зіпсувати або втрачати в принципі нічого, скористайтеся порошками від будь-якого виробника. Коштують вони досить дешево, тому відразу купите кілька упаковок засобу і залізну щітку. Змочіть ванну і розсипте по всій поверхні очищуючий порошок. Зачекайте 10-15 хвилин і активними рухами пройдіться залізної щіткою по стінках ванни. Іржа повинна відчистити, а ванна почати блищати.
2
На нових ваннах краще не проводити такі експерименти. Для їх очищення підійдуть засоби з кремовою основою. Звичайно, в них теж є абразив, але він трохи дрібніше і не пошкоджує поверхню сантехніки. Використовуйте м'яку губку і крем, не намагайтеся почистити ванну залізної щіткою, вона зашкодить поверхню і іржа почне накопичуватися набагато швидше.
3
Продаються в магазинах і спеціальні спреї для очищення сантехніки, які розроблені спеціально і не пошкоджують гладку поверхню. Розпорошите їх на вологі стінки ванни і почекайте близько 10 хвилин. Протріть поверхню вологою ганчірочкою або губкою і ретельно обполосніть засіб теплою водою.
4
Є й спосіб для особливо ледачих господарок. Наберіть ввечері повну ванну гарячої води і додайте в неї будь кисневий відбілювач, але концентрація засобу повинна бути вище, ніж для відбілювання речей приблизно в два рази. Вранці злийте воду, і перед вами постане вражаюча картина - блискуча і білосніжна ванна. Замість відбілювача підійде лимонна кислота, але на такий обсяг води буде потрібно не менше 30 пакетиків. Можна використовувати і оцет, але запах буде проникати крізь стіни приміщення і поширюватися по всьому будинку, так що використовувати кислоту все ж небажано.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3oibU1wFuVI
Корисна порада
Чим частіше ви будете очищати ванну в профілактичних цілях, тим менше шансів, що на ній утворюються стійки забруднення.