Як пофарбувати волосся в правильний колір.

Для того щоб забарвлені волосся гармонійно поєднувалися з вашим чином і підкреслювали природну красу очей і освіжали колір особи, перш за все, необхідно знати, який саме відтінок вам підійде найбільше. Вибираючи будь-яку фарбу з палітри, що відповідає вашому колір отіпу (саме цьому принципу відповідають природні фарби вашого обличчя), для вдалого фарбування також необхідно врахувати вихідний колір волосся, час впливу фарби і деякі інші нюанси.
Вам знадобиться
  • -необхідне кількість фарби для волосся і -окіслітеля-реагенту, з розрахунку довжини вашого волосся
  • -неметалліческа посуд для розведення фарбувального складу
  • -кісточка для нанесення фарби
  • -расческа з рідкісними зубцями
  • -дзеркало
  • -зажім для волосся
  • -Годинник або таймер
  • -Кондиціонер для волосся
Інструкція
1
Визначте, до якого колір отіпу, теплому або холодному, можна віднести ваш тип зовнішності. Для цього, перш за все, визначте, який відтінок має ваша шкіра при денному освітленні. Золотистий відтінок - теплий (весна-осінь), блакитнуватий, або ніжно рожевий - холодний (літо-зима). Теплому колір отіпу відповідають золотисті відтінки волосся від світло русявого до темного шатена, зеленуваті або карі очі. Світла палітра золотистих відтінків і світліші очі відносяться до «весні», більш насичені теплі відтінки вважаються «осінніми». Холодний колір отіп «зима» характеризується поєднанням світлої шкіри з темним волоссям і яскравими синіми або чорними очима, це дуже контрастне колір овое поєднання. Світлі відтінки волосся від блондина до попелястих відтінків і світлого шатена і світлі очі при світлої, блакитнуватої шкірі - ознаки «літнього» светотіпа.
2
Виберіть фарбу у відповідність з відтінком, підходящим вашому колір отіпу. Майте на увазі, що чисті чорний і білий колір підкреслюють всі дефекти шкіри, тому використовуйте їх, якщо ви впевнені в її хорошому стані. Крім того, більш світлі відтінки підкреслюють ніжність і жіночність, більш насичені зроблять ваш образ більш яскравим. Чим старше жінка, тим більше світлих відтінків у фарбі для волосся їй бажано дотримуватися.
3
Врахуйте, ніж темней ваш вихідний колір волосся, тим складніше вам буде досягти чистоти обраного світлого відтінку. І навпаки, якщо вихідний колір волосся світлий, то темні відтінки можуть вийти трохи світліше і насиченішим. Оптимальним вважається фарбування волосся на 1-2 тони темніше або світліше вихідного. Якщо ви хочете надати волоссю модний відтінок, або яскравий колір овой нюанс, то чим світліше ваш вихідний тон, тим яскравіше прозвучить колір овой оттенок.Іспользуйте попередньо освітлювач, якщо ви хочете забарвити свої волосся в набагато більш світлий відтінок, ніж ваш вихідний колір.
4
Вивчіть інструкцію по застосуванню, перш ніж приступити до фарбування. Якщо ваша шкіра схильна до алергічних реакцій, не забудьте попередньо провести тест на алергію до компонентів обраної вами фарби. Зверніть увагу на те, що будь-яке фарбування за допомогою хімічних реагентів (а саме вони є основою фарби для волосся) виробляється без попереднього миття волосся, для пом'якшення травмуючого ефекту застосовуваної для фарбування лугу. Не варто також перевищувати гранично допустимий час витримування фарби на волоссі. Дотримуйтеся вимог фарбу рекомендований час - у цьому запорука стійкості фарбування.
5
Використовуйте тільки свежеприготовленную фарбу. Намагайтеся рівномірно профарбувати кожне пасмо. При самостійному фарбуванні ділите волосся частими проділами у напрямку від вуха до вуха за допомогою рідкого гребеня. Особливу увагу приділіть потиличній зоні - нерідко через деякого незручності вона недостатньо якісно профарбовується, тому краще всього починати саме з неї. Сучасні технології фарбування увазі контакт фарби з повітрям, тому голову на момент витримки фарби нічим не накривають (виняток становлять фарби на основі натуральних компонентів - хни і басми).
6
Змийте фарбу з волосся після процедури фарбування. Після миття обов'язково використовуйте кондиціонер - він згладжує лусочки волоса, піднімаємо в процесі фарбування, роблячи волосся гладенькими. Висушіть волосся .
Зверніть увагу
Не забувайте про те, що фарбоване волосся потребують додаткового догляду та відновлення. Серйозно постраждалі волосся при неправильному використанні перукарень препаратів необхідно грамотно і планомірно лікувати і відновлювати.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що на якість фарбування впливає не тільки виконання вами основних правил, а й ваше самопочуття, а також структура та загальний стан вашого волосся. Складні види фарбування краще всього довірити професіоналу.