Як зробити вушка. де можна купити котячі вушка.

Вушка для дитячого костюма в частих випадках стають невід'ємною частиною образу і всього карнавального вечора. Напередодні свят їх зазвичай розбирають, тому варто задуматися про те, щоб порадувати кохану дитину вушками власного виробництва. Розберемо два випадки. У першому ми зробимо вушка котячі, а у другому - кролячі (заячі).
Інструкція
1
Для котячих вушок нам знадобиться тонкий і м'який хутро (смуги довжиною в 20 см цілком вистачить), плечики для блузки з поролоном, ободок для волосся. Якщо ободок буде обтягнутий тканиною, буде легше вуха до нього прішівать.Вирежем з хутра два трикутника, а з плічок теж два, але розмірами трохи поменше. Складаємо хутряні трикутники разом, хутром всередину (щоб не було видно швів). З двох сторін ці трикутники пришиваємо один до одного, потім вивертаємо і вставляємо всередину шматочок поролону. Тепер можна зашити основу і стирчить вушко буде готово.
2
Виріжемо з хутра два трикутника, а з плічок теж два, але розмірами трохи поменше. Складаємо хутряні трикутники разом, хутром всередину (щоб не було видно швів). З двох сторін ці трикутники пришиваємо один до одного, потім вивертаємо і вставляємо всередину шматочок поролону. Тепер можна зашити основу і стирчить вушко буде готово.
3
А тепер роблять друге вушко з двох хутряних трикутників і шматочка поролону по описаній вище послідовності. Тепер обидва вушка пришиваємо до обідка.
4
Новорічний наряд кролика можна доповнити вушками, що складаються з білого пластикового обруча для волосся, білого і рожевого картону, паєтки на ниточці. Допоможуть нам в збірці вушок білі нитки з голкою і універсальний клей.
5
Малюємо на білому картоні дві пари кролячих вух, вирізаємо їх. Вимальовує на рожевому картоні серединки для вушок і теж вирізаємо. Між собою склеюємо шаблони самих вушок і серединок. Тільки не потрібно склеювати вуха у їх підстави.
6
Далі наносимо на краю вушок тоненьку смужку клею і приклеюємо пайетку на ниточці. Наступним кроком відгинаємо картон біля основи вух, змащуємо клеєм внутрішню сторону і приклеюємо наші вушка до обруча для волосся. Можете зробити ще пару-трійку стібків нитками, щоб вушка краще трималися. Це все.