Як зробити чарівну паличку в домашніх умовах.

  •  Чарівна паличка - не те, щоб необхідний засіб, але дуже корисне. Вона накопичує енергію і дозволяє використовувати цю енергію моментально, без навичок концентрації, зміненого стану свідомості і т.п. З чарівною паличкою ваша магічна сила буде в ваших руках!
  •  Прогуляйтеся в лісі або в парку, де є багато дерев. Під час прогулянки уважно оглядайте навколо себе, що б знайти гілку або палицю для виготовлення чарівної палички. Вам потрібно знайти гілку дерева - що впала або зламану, яка висить на дереві. Важливий нюанс: вам потрібно знайти підходящу гілку або палицю самому, без допомоги друзів і знайомих. Тому краще відправитися на пошуки на самоті.
  •  Щоб зрозуміти, підходить для вас знайдена гілка або палиця, деякий час потримайте її в руці. Якщо ваш вибір правильний, ви відчуєте, що це "ваша" гілка. Якщо ви зробили вибір, не забудьте подякувати дерево за цінний дар: адже в магії вважається, що всі речі мають душею.
  •  Очистіть паличку, видаливши з неї верхній шар кори і нерівності, а потім покрийте її лаком, щоб завчасно усунути розтріскування. За бажанням ви можете прикрасити свою паличку камінням, кристалами, стразами або пір'ям.
  •  Заключний етап - це присвята палички. Найкраще це зробити під час сонячного фестивалю магів. Наприклад, в день Імболка (2 лютого) або Белтейн (1 травня). Якщо ви не хочете довго чекати, освячення чарівної палички можна провести в день есбата (повного місяця). Для посвяти палички винесіть її вночі за межі будинку. При місячному світлі покладіть її на шматок матерії, а у кінців палички поставте запалені свічки. Подумки або вголос присвятіть магічну паличку богині місяця і присягніть, що не будете заподіювати за допомогою вашої палички шкоди всьому живому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D6uEjt7ABxE