Як позбутися від сильної пітливості.

Підвищене потовиділення може бути симптомом деяких захворювань - приховано протікає ревматизму, туберкульозу, базедової хвороби, неврастенії, істерії, екземи та ін. У цьому випадку позбавлення від надмірної пітливості настає в міру лікування основного захворювання . Короткочасне підвищення потовиділення здоров'ю не загрожує, однак, заподіює людям безліч незручностей. Основна роль у вирішенні цієї проблеми належить гігієні. Рекомендується частіше митися, приймати хвойні ванни, використовувати контрастні обливання, пити настої лікарських рослин.
Вам знадобиться
  • - шавлія лікарська;
  • - валеріана лікарська;
  • - хвощ польовий;
  • - дурнішнік колючий;
  • - листя лісової суниці;
  • - листя чорниці;
  • - трава сухоцвіту болотної;
  • - трава конюшини орного.
Інструкція
1
При підвищеній пітливості на тлі нервового напруження приготуйте наступний збір. Візьміть 8 частин шавлії, по одній частині кореня валеріани і трави хвоща польового, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку збору залийте склянкою окропу, залиште настоюватися на 20 хвилин і процідіть. Приймайте 1/3 склянки тричі на день через годину після їжі.
2
При підвищеній пітливості на грунті базедової хвороби приготуйте наступний збір. Візьміть в рівній кількості траву нетреби колючого, листя шавлії і лісової суниці, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку суміші залийте 1,5 склянками окропу, настоюйте в теплому місці 2 години, потім процідіть. Приймайте маленькими ковтками 1-2 рази на день по півсклянки.
3
Для позбавлення від зайвої пітливості при цукровому діабеті приготуйте наступний збір. Візьміть по 2 частини шавлії і листя чорниці, по 1 частини трави сухоцвіту болотної і конюшини орного, подрібніть і змішайте. 1 столову ложку збору залийте 200 грамами окропу, настоюйте 2 години, потім процідіть. Пийте по півсклянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BCrrUH6B-CI
Зверніть увагу
Слід знати, що якщо не допомагають рецепти народної медицини і терапевтичні засоби, сучасна медицина пропонує нескладне хірургічне втручання по видаленню потових залоз.
Корисна порада
Лікування надмірного потовиділення - процес складний і тривалий. Рекомендується застосовувати загальнозміцнюючі засоби - препарати кальцію, заліза, фосфору, полівітаміни та седативні речовини з групи транквілізаторів. Зовнішньо рекомендується застосовувати формалін, яблучний оцет, відвари ромашки і дубової кори.