Як лікувати ліктьовий бурсит.

Запалення синовіальної суглобової сумки з накопиченням рідини в її порожнині називають бурситом . У тілі людини є близько 150 синовіальних сумок, наповнених рідиною для змазування і пом'якшення точок тиску між кістками, сухожиллями і м'язами навколо суглобів, тим самим допомагаючи їх вільному руху. Причина бурситу до кінця не з'ясована, але передують йому удари, розтягнення зв'язок, травми та ін.
Вам знадобиться
  • - сінна труха;
  • - звіробій;
  • - лопух;
  • - деревій;
  • - капустяний лист.
Інструкція
1
Для лікування ліктьового бурситу приготуйте ванну з сінної потертю. Сінна труха - це листя і квітки, що залишаються після збирання сіна. Візьміть 600 грам потерті, залийте відром води, доведіть до кипіння, настоюйте 45-50 хвилин. Потім вилийте відвар в приготований таз і опустите в нього хворий лікоть на 12 хвилин. Температура відвару - 37-38 градусів. Потім прив'яжіть до ліктя пов'язку з распаренной сінної трухою і залиште на ніч. Лікування проводите 5-10 днів, до розсмоктування пухлини.
2
Одночасно приготуйте настій протизапальних трав для прийому всередину. Візьміть в рівній кількості звіробій, корінь лопуха, деревій, подрібніть і змішайте. 2 столові ложки збору залийте склянкою окропу і настоюйте 30 хвилин в теплому місці. Потім процідіть і розбавте кип'яченою водою у співвідношенні 1: 1. Пийте? склянки 3 рази на день. Курс лікування - 10-12 днів. Распаренное сировину можна використовувати для компресу на лікоть.
3
Багатьом при бурситі допомагає капустяний лист. Візьміть аркуш білокачанної капусти, розкачайте його качалкою для розм'якшення і виділення з нього соку. Обмотайте хворий суглоб розм'якшеним листом і зробіть тугу пов'язку на 8-10 годин. Потім прив'яжіть свіжий листок і так міняйте їх 5-10 днів, до зникнення ознак захворювання.
Зверніть увагу
У запущених випадках вдаються до хірургічного втручання, причому часто це малоефективна міра. Суглобова сумка після відкачування з неї рідини знову наповнюється. Тому засоби народної медицини при бурситі можуть виявитися набагато ефективніше медичних заходів.
Корисна порада
У початковій стадії захворювання бурситом ліктьового суглоба, для його лікування, буває достатньо забезпечити суглоб спокоєм. Через 2-3 тижні його стан нормалізується.