Як відкрити фірму по ремонту квартир.

Послуги з ремонту квартир завжди затребувані на ринку. Існує багато компаній, що володіють ліцензією на цей вид діяльності. Конкуренцію їм складають численні самодіяльні колективи майстрів по ремонту , а також і фахівці вузького профілю. Тому вам належить гарненько продумати свої конкурентні переваги, якщо ви вирішили організувати фірму по ремонту приміщень.
Інструкція
1
Підберіть працівників. Мінімальний штат ремонтної бригади становить чотири людини: тесляр, маляр-штукатур, електрик, сантехнік. По кожному виду робіт повинно бути хоча б по одному спеціалісту. Якщо ви розраховуєте отримати ліцензію, потрібно, щоб у штаті компанії було не менше половини фахівців з вищою освітою та досвідом роботи в будівництві.
2
Передбачите досить високу зарплату для персоналу. Економити на цьому питанні не слід, інакше хороший фахівець просто не прийде працювати на вашу фірму .
3
Отримайте ліцензію на проведення робіт. Ліцензію можна отримати на термін до п'яти років. Зі збільшенням кількості виконуваних робіт отримання ліцензії вийде вам дорожче. Термін самостійного оформлення ліцензії складе близько двох місяців. Якщо ви вирішите купити готову фірму разом з діючою ліцензією, це обійдеться вам приблизно в 200 тис. Р.Учітивайте, що фірма може позбутися ліцензії достроково, якщо буде багато позовів від клієнтів, незадоволених якістю виконання робіт.
4
Займіться пошуком клієнтів. Як правило, новоспечена фірма по ремонту житлових приміщень не може виділити для реклами суттєві кошти. У цьому випадку на допомогу приходить «сарафанне радіо», включаючи відгуки задоволених клієнтів, а також розклеювання оголошень в районах новобудов. Реклама в газетах практично не ефективна, оскільки газетні сторінки рясніють оголошеннями про надання послуг з ремонту квартир.
5
При виникненні труднощів з отриманням замовлень на ремонт квартир розширте сферу своєї діяльності. Візьміть замовлення на ремонт або часткове будівництво великого об'єкта (магазину, кафе, ресторану і т.п.). Таке замовлення може забезпечити вас фронтом робіт на кілька місяців. До того ж, подібні об'єкти ремонтувати легше і простіше з точки зору технології.
Відкриття власного бізнесу вимагає дотримання безлічі умов для успішного його функціонування. Перш ніж приступати до здійснення того чи іншого виду підприємницької діяльності, потрібно скласти певний алгоритм дій з підготовки до даної роботи.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - обладнання для роботи;
  • - штат працівників;
  • - праворазрешающіе документи на даний вид діяльності;
  • - реклама;
  • - транспорт.
Інструкція
1
Проаналізуйте ретельно свої вміння та можливості. Що ви можете робити найкраще: ремонтувати комп'ютери, шити одяг, «повертати до життя» побутову техніку або лагодити черевики? Можливо, ви розбираєтеся в пристроях автомобілів або мото-техніки?
2
Вивчіть ринок попиту на даний вид послуги, яку ви збираєтеся пропонувати. Визначте конкурентоспроможну вартість своїх послуг. Наприклад, якщо ви вирішили відкрити бюро ремонту з лагодження годинникових механізмів, але збираєтеся встановлювати ціну, майже рівну вартості нового годинника, навряд чи у вас буде багато клієнтів.
3
Оцініть кількість конкурентів в області вашої діяльності в даному районі. Адже якщо, наприклад, ви відкриєте бюро ремонту пральних машин і холодильників, а неподалік від вас буде розташовуватися «Рембитсервіс», що має багаторічну репутацію, навряд чи клієнт перейде до вас, якщо ви, звичайно, не поб'єте всіх дуже низькими цінами на надавані послуги. Але чи варто це робити?
4
Після того, як ви визначитеся з тією конкурентоспроможної нішею, яку збираєтеся займати на ринку обслуговування, необхідно знайти приміщення, де буде розташовуватися бюро . Щоб уникнути витрат на оренду площі, ремонт автотехніки, наприклад, можна організувати у власному гаражі, якщо у вас такий є. Там же можна лагодити і побутову техніку, і навіть черевики. Головне, щоб приміщення було достатньо світлим, теплим і просторим. Майстерню краще відкривати де-небудь ближче до центру, а не на околиці міста.
5
Визначившись з приміщенням, вирішите, скільки людина буде трудитися у вашому бюро ремонту, тобто яким буде робочий штат. Найкраще починати бізнес з невеликої кількості працівників (іноді достатньо однієї людини), і потім вже по мірі розкрутки підприємства, збільшувати масштаб трудової сили.
6
Запасіться необхідними витратними матеріалами, обладнанням для діагностики несправностей, верстатами, приладами і т.п.
7
Не забудьте узаконити свій бізнес, тобто зібрати всі праворазрешающіе документи в місцевій адміністрації, стати на облік у податковій інспекції, зареєструвавши свою форму підприємницької діяльності.
8
Вирішіть, чи потрібні вам бухгалтер, водій, вантажник та інші працівники, в залежності від специфіки та масштабу вашої діяльності.
9
Приділяйте увагу рекламі, особливо на початку вашої діяльності. Це можуть бути оголошення в засобах масової інформації, що розповсюджуються листівки із даними про вашому ремонтному бюро , власний сайт з описом послуг, контактними даними та іншою, яка залучає увагу клієнта інформацією.
10
Бюро ремонту може бути і виїзним, тобто всю діяльність з лагодження вироби можна організовувати у клієнта вдома. Для цього бажано мати особистий автотранспорт та мобільний набір інструментів. На телефоні з прийому замовлень може перебувати оператор.