Як розібрати телевізор.

Абсолютно в кожному будинку є телевізор . Біля нього вечорами збирається вся родина, щоб подивитися новини або цікавий фільм. Але буває, що телевізор ламається або всередину його потрапляють ті чи інші предмети. Зрозуміло, потрібно розібрати телевізор , щоб дістати чужорідний предмет або провести ремонт. Послуги фахівця часто коштують недешево, тому недоцільно віддавати гроші за те, що можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Набір викруток, бавовняні рукавички, м'яка тканина
Інструкція
1
Визначтеся з тим, для чого вам необхідно здійснити розбирання вашого телевізор а. Розбирання телевізор а може бути повною або неповною. Повна розбирання увазі повний демонтаж всіх частин телевізор а, а неповна, відповідно, демонтаж якоїсь окремої частини. Якщо вам необхідно дістати який-небудь предмет, що впав через грати, то достатньо буде тільки зняти задню панель телевізор а. Глобальніші несправності зажадають детального розбору вашого апарату. Варто окремо відзначити, що не слід ні в якому разі розбирати плазмові телевізор и, так як вони мають абсолютно іншу будову і можуть бути відремонтовані тільки в спеціальних умовах з використанням спеціального обладнання.
2
Ретельно вивчіть керівництво по експлуатації вашого телевізор а, яке поставляється в комплекті. В ньому завжди є схема апарату. Це допоможе вам знайти всі закріплюють болтікі.Постеліте на поверхню, де ви будете розбирати телевізор , м'яку тканину, щоб не подряпати монітор. Також рекомендується виконувати всі роботи по розбиранню, використовуючи рукавички, щоб не залишити жирних відбитків. Варто зауважити, що самостійна розбирання позбавляє вас гарантії, тому самостійно розбирати телевізор рекомендується тільки в тому випадку, коли термін гарантії минув.
3
Вимкніть телевізор від мережі. Акуратно виверніть всі шурупи. Постарайтеся запам'ятати в якому саме гнізді був кожен шуруп. Варто зауважити, що болти можуть розрізнятися по довжині і ширині, тому краще всього на папері накреслити приблизний план розташування болтів і розташувати їх по порядку, щоб не сплутати. Тепер можна акуратно зняти задню кришку телевізор а. Зазвичай вона кріпиться на пластикові засувки. У посібнику з експлуатації знайдіть всі місця, де вони розташовуються, щоб ненароком не зламати деякі з них. Для зняття потрібно натиснути на кожну засувку, при цьому акуратно потягнути кришку в протилежну сторону. Не слід натискати звичайною викруткою, так як залізо може пошкодити пластмасу. Для цього є спеціальні викрутки з щільної гуми або гнучкого пластику.
4
Неповне розбирання вашого телевізор а закінчена. Далі ви побачите внутрішню будову вашого агрегату. Більшість частин прикріплюються за допомогою спайки. Розбирати телевізор повністю вкрай не рекомендується, тому що необхідно спеціальну освіту і навички в споюванні деталей. Тому розбирати телевізор варто тільки для дрібного ремонту.
Корисна порада
Розбирати телевізор слід тільки в тому випадку, якщо гарантія минула, тому що, порушивши пломби, ви позбудетеся гарантії. Також варто зауважити, що для складного і детального ремонту слід звернутися до фахівців.
Зараз все більше і більше в оборот приходять плазмові телевізори нового покоління. Вони відрізняються від попередніх своїх побратимів не тільки кращою якістю зображення, але компактними розмірами, що дозволяє розміщувати їх практично в будь-якому місці. Однак і сучасні моделі можуть ламатися. Для самостійної лагодження необхідно розібрати телевізор. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Керівництво по експлуатації вашого телевізора, набір викруток, світла тканина.
Інструкція
1
Для початку ознайомтеся з документацією, що додається до вашого телевізора. Знайди запис про терміни гарантійного обслуговування. Переконайтеся в тому, що гарантійний термін закінчився. Якщо це не так, то вкрай не рекомендується намагатися самостійно полагодити телевізор, так як це призведе до автоматичного позбавлення гарантії. Доцільніше довірити лагодження гарантійному сервісному центру, який швидко виправить неполадку. Якщо ж гарантійний термін закінчився, то можна спробувати зробити ремонт власними руками.
2
Вимкніть телевізор з розетки. Таким дією ви його обессточіте. Ні в якому разі не намагайтеся розібрати телевізор при включеній в розетку вилці. Це може привести до короткого замикання. Зазвичай шнур від'єднується від корпусу телевізора, тому його краще зняти, щоб він не заважав надалі. Поверхня, на якій ви будете розбирати телевізор, застелите світлої не надто тонкою тканиною. На світлому дрібні деталі будуть дуже добре видно. А тканина дозволить уникнути подряпин на корпусі.
3
За допомогою цього посібника знайдіть розташування всіх шурупів, що з'єднують частини корпусу. Акуратно виверніть їх з пазів. Деякі шурупи можуть бути закриті заглушками. Постарайтеся запам'ятати розташування всіх шурупів, щоб при складанні не переплутати їх місцями. Тепер корпус тримають тільки пластикові засувки. Розкрийте їх та від'єднайте задню частину корпусу. Телевізор повністю розібраний. Залишається тільки знайти несправність і усунути її.