Як зробити кров. Штучна кров в домашніх умовах.

Бутафорська кров, як не дивно, користується великим успіхом, особливо на костюмованих вечірках. Якщо ви готуєтеся до Хелловіну, або хочете розіграти когось в День сміху, а може, знімаєте в домашніх умовах фільм жахів, вам не обійтися без кровозамінника. На щастя, його можна як купити, так і виготовити самим з підручних інгредієнтів.
Вам знадобиться
  • - кукурудзяний крохмаль
  • - буряк
  • - вода
  • - густий сироп
  • - харчовий барвник
  • - фарба для тканини
  • - шпалерний клей
Інструкція
1
Якщо ви робите кров, якої не будете брати в рот, то рідина може складатися з неїстівних компонентів, наприклад, фарби. Проте звичайна акварельний фарба занадто рідка, і може придатися лише при імітації засохлих плям на одязі чи папері. Якщо ж крові потрібно багато, візьміть фарбу для тканини (вона продається в арт-магазинах) і змішайте її з клеєм для шпалер. Пропорції беріть на око, розводите до потрібної вам консистенції.
2
Штучна кров, яку можна взяти в рот, робиться тільки з харчових складових. Наприклад, з бурякового соку. Для виготовлення такої крові відваріть буряк у воді, в отриману рідину додавайте крохмаль, поки вона не загусне. Якщо створена вами кров недостатньо червона або червона, можна виправити становище, додавши в неї харчовий барвник на кінчику ножа.
3
Ще один варіант їстівної імітації крові - густий полуничний сироп, що продається в кондитерському відділі будь-якого супермаркету. При необхідності додайте в нього трохи кукурудзяного крохмалю. Якщо полуничного сиропу немає, можна взяти шоколадний і змішати його з сухою червоною фарбою для пасхальних яєць.
Зверніть увагу
Як правило, штучна кров насилу відпирається від одягу.
Корисна порада
Бутафорська кров іноді продається в магазинах театрального реквізиту. Також можна пошукати її в магазинах приколів і розіграшів.