Як знайти стоянку.

В даний кожна третя людина є автомобілістом. Це недивно, оскільки сучасне життя вимагає мобільності і швидкого пересування з одного пункту в інший. Однак крім правильного догляду, автомобіль вимагає дбайливого зберігання. Турботливий господар заздалегідь продумає, куди можна прилаштувати на ніч свого залізного коня. Також варто відзначити, що останнім часом в більшості великих міст дуже мало місця, щоб поставити машину.
Вам знадобиться
  • список найближчих стоянок, список гаражів, що здаються в оренду.
Інструкція
1
Варто зауважити, що чим менше ваш автомобіль, тим простіше вам буде припаркувати його. Найкраще ставити машину на одне і те ж місце, але далеко не завжди це можливо. Перший варіант парковки - це зарезервувати місце на стоянці поруч із вашим будинком. Але в цьому випадку вам доведеться зіткнутися з низкою труднощів. Приготуйтеся до того, що ваше місце можуть безцеремонно зайняти. Також варто бути готовим до того, що хтось поставить свою машину, зайнявши два місця відразу. Уникнути таких ситуацій можна шляхом установки спеціального замка, що заважає поставити авто під час вашої відсутності. Ця конструкція угвинчується довгим болтом в асфальт. Коли ви їдете, то піднімаєте цю конструкцію і фіксуєте її звичайним навісним замком. Однак і цей спосіб не завжди рятує, так як ваше місце можуть просто перегородити іншим автомобілем.
2
Інший варіант - знайти оплачувану стоянку . Є дуже багато платних стоянок, де вам можуть за певну плату відвести спеціальне місце. В такому випадку ви можете бути спокійні за збереження вашого місця. Дуже часто люди ставлять автомобіль не поруч з будинком, оскільки поблизу немає платних стоянок. У цього варіанта є мінус - якщо спрацює сигналізація вашого автомобіля, то ви можете не довідатися про це. А гучний звук заважатиме жителям сусідніх будинків. Також при пошуку платної стоянки слід звернути увагу на охоронців. Не слід залишати машину там, де охорона не вселяє особливої довіри.
3
Найкращий варіант, але і найдорожчий - зняти гараж. Він має велику кількість плюсів. Адже ваша машина буде зберігатися не на вулиці, а в теплі, під дахом. Це захистити її від впливу зовнішніх факторів і заощадить вам чимало грошей. Також в гаражі можна влаштувати маленький куточок, де зберігатимуться запчастини та інструменти для вашого авто. Ваша машина буде не тільки на сигналізації, а й за кількома замками, що убезпечить вас від угону.
Корисна порада
Ретельно поставтеся до вибору стоянки вашого автомобіля, так як краще заплатити за стоянку, ніж потім ремонтувати ваш автомобіль від пошкоджень, нанесених хуліганами.