Як лікувати поліп шлунка. Поліп в шлунку лікування.

Поліп шлунка - це патологічне розростання епітеліального шару шлунка. Поліп и шлунка бувають одиночні і множинні (поліпоз). Можуть бути на тонкій ніжці, а можуть мати широку основу. Найбільш небезпечні аденоматозні поліпи, які є істинними неопластичними новоутвореннями. Найчастіше виявляються випадково, при обстеженні шлунка з приводу інших захворювань. Але, утворення поліпів в місцях переходу шлунка в 12-палу кишку або стравоходу в шлунок, супроводжується болями у верхній половині живота.
Вам знадобиться
  • Для лікування поліпів в шлунку приготуйте наступні компоненти:
  • - чистотіл;
  • - ромашка аптечна;
  • - курячі яйця;
  • - гарбузове насіння;
  • - нерафіновану соняшникову олію.
Інструкція
1
Найефективнішим лікарською рослиною проти поліпів вважається чистотіл. Візьміть 1 столову ложку сухого чистотілу, засипте в термос і залийте склянкою окропу. Дайте настоятися 1,5 години. Потім відфільтруйте і пийте по 1 столовій ложці три рази на день за 30-40 хвилин до їди. Курс лікування - місяць. Після 10 денної перерви лікування можна повторювати.
2
Приготуйте збір з рівної кількості чистотілу і квіток аптечної ромашки. Залийте склянкою окропу столову ложку подрібненої суміші. Настоюйте 7:00 в теплому місці. Відфільтруйте і пийте по 1 столовій ложці 3 рази на день за півгодини до їди. Курс лікування - 30 днів, 10 днів - перерва, потім можна знову повторити курс лікування.
3
Ефективний для лікування поліпів шлунка наступний склад. Розітріть 7 варених жовтків домашніх курей, з'єднайте з 6 столовими ложками подрібнених в кавомолці сирих гарбузового насіння, складіть все каструльку і залийте 0,5 л нерафінованої соняшникової олії. Потім поставте каструльку на водяну баню і тримаєте 20 хвилин з моменту закипання води. Охолодіть, злийте в банку, закрийте пластмасовою кришкою і поставте в холодильник. Пийте по 1 чайній ложці 1 раз на день - вранці до прийому їжі, п'ять днів поспіль, потім п'ятиденний перерву і продовжуйте так пити, поки суміш не закінчиться. Цього кількість складу вистачить на один курс лікування, якщо стан не покращиться, то приготуйте нову порцію. Приймайте до отримання позитивного результату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UlWFo5z4K48
Зверніть увагу
Слід знати, що поліпи мають тенденцію до перетворення в злоякісну форму.
Корисна порада
При лікуванні чистотілом, слід пам'ятати, що чистотіл - отруйна рослина. Необхідно проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем і приймати препарати з чистотілом під його контролем.