Як перевести гроші на свій стільниковий телефон.

Усі способи поповнення рахунку мобільного телефону можна розділити на дві групи залежно від того, чи вимагають вони внесення готівки. До однієї можна віднести переклад готівки з використанням платіжних терміналів та операторів в салонах стільникового зв'язку. До іншої - переклад з гаманців в електронних платіжних системах, з одного мобільного рахунку на інший, через веб-інтерфейс свого рахунку в банку і оплату банківською картою.
Інструкція
1
При переказі грошей на рахунок мобільного телефону з використанням платіжного терміналу від вас буде потрібно вибрати потрібного оператора в загальному списку і вказати номер телефону . Послідовність кроків може відрізнятися в залежності від використовуваного терміналу - наприклад, деякі з них не вимагають обирати оператора, самостійно визначаючи його по введеному номеру телефону . У будь-якому випадку процедура не представляє складності, так як кожен її крок забезпечений текстовими, а іноді і голосовими інструкціями.
2
Оплата в салоні мобільного зв'язку відрізняється від оплати через термінал тим, що всі ці кроки процедури за вас виконує оператор через свій власний термінал. Від вас вимагається лише назвати (або написати) номер і оплатити в касу суму переказу на рахунок мобільного телефону . Крім того, істотною відмінністю буде відсутність комісії за такий переклад.
3
При перекладі з гаманця в якій-небудь платіжній системі вам спочатку потрібно буде в ній авторизуватися, потім вибрати відповідне посилання. Наприклад, при використанні кіпера Webmoney Classic, треба клацнути на вкладці «Мої Webmoney» посилання «Мобільний зв'язок» і вам буде представлений список операторів вашого регіону. Коли зробите вибір, кіпер відкриє форму для заповнення у вашому браузері. У ній потрібно буде вказати суму переказу, вибрати один з наявних гаманців і на наступних кроках вказати контрольне число. Більшість таких платежів теж безкоштовні.
4
Переказ грошей з використанням інтернет-банку принципово не відрізняється від використання інтерфейсу гаманця якої-небудь електронної валюти. Різниця лише в оформленні цієї процедури, а послідовність кроків буде приблизно такою ж. Вам спочатку треба авторизуватися, потім натиснути відповідне посилання. Наприклад, у веб-інтерфейсі банку «Зв'язковий» посилання «Стільниковий зв'язок» знаходиться в розділі «Оплата послуг» в лівій колонці головної на сторінці. Після її натискання треба вибрати із загального списку потрібного вам оператора, ввести номер телефону , суму переказу і натиснути кнопку «Далі». Після цього від вас буде потрібно підтвердження операції - введення відправленого на ваш телефон код для цього перекладу. У багатьох випадках і тут перекази на рахунки мобільних операторів безкоштовні.