Як позбутися від сухості в носі. Як швидко вилікувати сухість в носі.

Коли починаються зміни слизової оболонки носа, слід очікувати змін в області гортані і глотки, так як ці органи взаємопов'язані. Почуття пересихання викликає незручність, а все через порушення харчування слизових оболонок і звуження судин. Така ситуація найчастіше виникає через постійне використання судинозвужувальних крапель від нежиті.
Вам знадобиться
  • Краплі на масляній основі, інгаляції, алое
Інструкція
1
У разі частого використання крапель від нежиті, необхідно замінити звичайні краплі краплями з масляною основою, або одночасно поєднувати лікувальні масляні краплі з препаратами, що полегшують дихання. Через деякий час їх можна змінити соляними препаратами. На сухість слизової можуть також впливати знеболюючі препарати і бронхорасширяющие лікарські засоби. Їх не можна використовувати тривалий час і як тільки ви перестанете їх приймати, стан слизової носа нормалізується.
2
Взимку, коли посилено працює опалення в оселях, повітря стає занадто сухим. Те ж саме відбувається влітку в особливо жаркий час, що і призводить до відчуття сухості в носі. В квартирі цю проблему можна вирішити за допомогою придбання зволожувача повітря, або мочити водою тканинні вироби і розвішувати їх по квартирі.
3
Можна спробувати вилікувати сухість в носі народними методами. Для цього потрібно зробити відвар з квітами календули і лікарської ромашки. Поки відвар гарячий, необхідно дихати над каструлею не менше 10 хвилин, накривши зверху голову рушником.
4
Подібні інгаляції можна робити з використанням морської солі та соди. Після процедур ніс необхідно закапати оливковою олією.
5
Носовий прохід бажано додатково промивати хоча б 2 рази на день протягом місяця розчином соди, солі і обов'язковим додаванням оливкової або персикового масла.
6
Якщо вдома є лікарські рослини, наприклад, алое, то щодня на ніч потрібно змащувати соком рослини слизову оболонку носа, одночасно втягуючи в себе сік.
7
Також не буде зайвим вживання більшої кількості рідини у вигляді чаю з медом, лимоном і м'ятою. Особливо корисно пити такий чай перед сном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LFXT895u5P0
Зверніть увагу
Сухості в носі може супроводжувати появу тріщин і кровотеч, в такому випадку потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем.
Корисна порада
Під час епідемій особливо важливо, щоб слизова оболонка носа була завжди вологою, таким чином, віруси гинуть, не доходячи до організму людини, і зараження не відбувається. Тому ніс потрібно змащувати кожні кілька годин маззю, придбаної в аптеке.Во час знаходження в приміщеннях, заповнених сміттям і пилом, краще надягати респіраторну пов'язку, що захищає дихальні шляхи.