Як пришити шубний гачок.

На сьогоднішній день не кожна жінка може дозволити собі купити шубу з натурального хутра, хоча кожній хочеться. Є один простий вихід з цієї ситуації. Можна просто купити хутро і здати його в ательє. Це обійдеться дешевше. Та й пошити ви зможете саме те, про що завжди мріяли. Якщо ж ви вже щаслива власниця такої шуби і у вас раптом випадково відірвався гачок , вам не подобається розміщення гачків, або на вашій шубі пришиті незграбні гудзики, не варто засмучуватися. Ви, не звертаючись в ательє, можете виправити ситуацію своїми ж руками.
Інструкція
1
Покладіть шубу на рівну поверхню і вирівняйте обидві полички. Після цього відзначте, де знаходитимуться гачки і колечка. Вони обов'язково повинні бути на однаковій відстані, бажано в 10-12 сантиметрів. Для цього виміряйте довжину всієї полички і поділіть на рівне кількість гачків.
2
Далі відзначте відстань від краю, в професійних ательє гачки пришивають на 5-6 сантиметрів від краю. Бажано щоб перший гачок розташовуватися по центру грудей, а останній - не нижче вигину сидіння. Інакше вони можуть недовго протриматися.
3
Після того як ви визначитеся з місцем пришивання, потрібно його ретельно обробити, щоб гачки трималися довше. Для цього можете використовувати флізелін (наприклад, Vlieseline G 785), який проутюживают без зволоження. Також можна використовувати текстильний клей. Вибравши засіб, обробіть їм місце, куди будете пришивати гачки.
4
Далі прорежьте маленький отвір лезом з виворітного боку, прорізати потрібно не наскрізь, а всього лише один шар - 0,6-1 сантиметр. В отвір вставте нижньою частиною гачок і пришити його косими стібками до виробу, при цьому не проколюючи наскрізь.
5
Потім на зазначене місце з паралельною боку пришийте колечко, також попередньо зробивши надріз. Краще всього, якщо ви пришиєте перший колечко і перший гачок і подивіться на загальний вид, щоб потім не доводилося переробляти все наново.
6
Насчет вибору гачків - не потрібно купувати перші-ліпші, з розрахунком на те, що їх все одно ніхто не побачить. Майте на увазі, що шуба - це не кофточка, і ви її не викинете через рік. Тому поставтеся до вибору гачків не менш серйозно, ніж до вибору самої шуби. Тим більше що сьогодні можна знайти гачки будь-якого кольору, а недавно ще з'явилися гачки з шкіряними шлёвкамі, що само по собі не тільки красиво, але і зручно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BMTvhc6GlX8
Зверніть увагу
Головне правило - гачки праворуч, а колечка зліва.