Як святкувати Різдво в інших країнах.

Різдво - свято, яке об'єднує весь християнський світ. І неважливо, коли він святкується двадцять п'ятого грудня або сьомого січня, віра в прихід у світ рятівника - одне з найсвітліших почуттів людства.
Інструкція
1
В Голландії дух Різдва починає витати в повітрі ще в листопаді. Там всюди починають продавати святкові пончики «oliebollen». Саме Різдво святкується тут два дні: двадцять п'ятого грудня - «перше Різдво», двадцять шостого - «друге Різдво». В Голландії вірять, що в Різдво звірі розмовляють, а вода перетворюється на вино. Як і всі християни світу, голландці відвідують святкову службу, а потім збираються за святковим столом.
2
Німці, готуючись до Різдва, наряджають ялинку. Саме від них ми і запозичили цю традицію. Крім того, вони прикрашають своє житло дерев'яними віконцями зі свічками, вінками з листя, біля будинку ставлять маленькі ясла в пам'ять про народження Христа. Після святкового богослужіння в будинок приходить Der Weihnachtsmann, який приносить подарунки під новорічну ялинку. За стіл всіх запрошує глава сім'ї дзвоном дзвіночка. Різдвяний стіл тут немислимий без хорошого м'яса і вина.
3
В Італії перед початком нового року прийнято звільнятися від старих непотрібних речей. Різдво в Італії відрізняється тим, що подарунки тут приносить не старий бородатий чоловік, а Ла Бефана, його жінка. Веселі італійці будь-яке свято перетворюють на застілля. На різдвяному столі італійців пельмені, солодкі булочки, фаршироване м'ясо, вугри.
4
В Англії Різдво прийнято зустрічати в батьківському домі, прикрашений гілками гостролиста та омели. Обов'язковою умовою є подарунки, святковий стіл. На столі в цей день традиційні індичка і пудинг, а з напоїв чай і бренді. До чаю подають святковий пиріг, в який за традицією кладуть різні предмети, що символізують багатство і удачу. Ну, і всім відомий звичай цілуватися під гілкою омели.
5
Болгари Різдво іменують Коледа, а російського Діда Мороза їм замінює Дядо Коледа. Також як і наш дідусь, він дарує всім подарунки. Схожий на російську і звичай коледуване. Як і всі болгари намагаються в цю ніч не бути самотніми. А святкувати його в колі родини або з друзями.
6
У Греції, незважаючи на те, що це православна країна, Різдво святкують двадцять п'ятого грудня. Відзначають греки його в колі сім'ї за святковим столом, головним блюдом на якому є індичка, крім того обов'язкові фрукти і горіхи. Печуть до Різдва медове печиво Меломакарона.